Aku plotostřih 200mm Li-ion XGT 40V/2,5Ah
Kód: UH023GD101
Garance doručení
Na přepravě nám záleží. Klademe velký důraz na kvalitní zabalení zboží

Nová akce každý týden
Každý týden pro Vás připravíme novou zajímavou akci

Doručení PPL
Rychlé doručení přes společnost PPL

Rychlé doručení
Zboží, které máme skladem expedujeme nejdéle následující pracovní den

Specialista na bezpečnostní technologie
Nabízíme produkty kvalitních výrobců bezpečnostních technologií

Velké skladové zásoby
Přes 35 000 položek skladem
Související produkty
Detailní popis produktu
- Velmi lehký a kompaktní aku plotostřih
- Technologie Li-ion XGT 40V umožňující extrémní zatížení stroje a dlouhou výdrž na jedno nabití akumulátoru
- Pro tento model jsou použitelné akumulátory XGT s kapacitou 2, 2,5, 4, 5 a 8 Ah.
- Spolehlivý bezuhlíkový motor
- Technologie XPT umožňující použití v prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí
- Elektronická kontrola zatížení stroje
- Velmi odolná kontrukce
- Nízká hmotnost a ideální vyvážení pro pohodlnou práci
- Maximální průměr větve je 8 mm
- Délka lišty 200 mm
- Jednostranné zuby umožňují spolehlivé zachycení větve, trojité broušení zaručuje velmi rychlý střih a dlouhou dobu práce na jedno nabití akumulátoru
- Indikátor vybití akumulátoru
- Až 180 minut práce na jedno nabití BL4025
- Součástí dodávky je akumulátor BL4025 a nabíječka DC18RC
- Příslušenství
- Makpac (821550-0)
- Vložka Makpacu (835F94-0)
- Akumulátor BL4025 (191B36-3)
- Nabíječka DC40RC (630718-5)
- Lišta (1916V9-4)
- Kryt lišty (1412F2-2)
- Lapač odřezků (122K28-5)
https://katalog.makita.cz/priloha.php?ak=2875222#UH023G.pdf
https://katalog.makita.cz/priloha.php?ak=2875219#Prohlášení o shodě UH023G.pdf
https://katalog.makita.cz/priloha.php?ak=2875165#UH023G_view.pdf
Doplňkové parametry
| Kategorie: | XGT 40V |
|---|---|
| Záruka: | 3 |
| EAN: | 0197050016751 |
| Výkon: | 430 W |
| Hmotnost: | 1,8 kg |
| Akumulátor: | Li-ion 40 V / 2,5 Ah |
| Délka řezu: | 200 mm |
| Rozměry (DxŠxV): | 563 x 80 x 124 mm |
| Tloušťka řezu: | 19 mm |
| Počet úderů naprázdno: | 3600 min-1 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
