Síťové prvky

Na našem e-shopu nabízíme široký výběr produktů, které Vám pomohou spravovat a optimalizovat Vaši síťovou infrastrukturu. Naše nabídka síťových prvků zahrnuje routery, switche, patch panely a další příslušenství. Prozkoumejte naši nabídku a vyberte si ty správné síťové prvky pro Vaše potřeby. Vaše síť bude fungovat lépe než kdy dříve.

Nejprodávanější

789 položek celkem
STONET by Netis W2 - 300 Mbps, AP/Router, 1x WAN, 4x LAN, 2x fixní anténa 5 dB
227 Kč

Netis W2; W2 je bezdrátový 300 Mbps N router , který slouží jako kombinace drátového a bezdrátového připojení pro domácnosti nebo malé kanceláře. Router je kompatibilní se...

Kód: NARNTS1027
DS-3E0105P-E/M(B)
DS-3E0105P-E/M(B)
Skladem (>5 ks)
1 059 Kč

witch 4x 100TX PoE + 1x 100TX uplink, 35W, Super PoE

Kód: E002-0617
Dahua switch 4x 100Mb + 1x 1Gb + 1x SFP 1Gb, DIN, IP30, -40~70°C
1 998 Kč –20 %
1 598 Kč

Dahua PFS3106-4T; 5portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100Base-TX, 1 port 1000Base-T sdílený s portem SFP 100/1000Base-X. Krytí IP30, hliníková...

Kód: NETDAH1142
Dahua PoE switch 6x 100Mb, 4x PoE 802.3af/at, celkem PoE 36W, extend mód 10Mb/s do 250m
878 Kč –19 %
703 Kč

Dahua PFS3006-4ET-36; 6portový PoE+ přepínač 10/100 Base-TX , včetně 4x Power over Ethernet injektorů (napáječů) standardu 802.3af/at , celkový napájecí výkon činí až 36 W ....

Kód: NETDAH3096
Planet FGSD-1821P PoE switch, 16x100M + 1xGb/SFP, extend mód 10Mb-250m, PoE 802.3at 185W
3 431 Kč

PLANET FGSD-1821P; PoE+ přepínač, 2x 10/100/1000 Base-T RJ-45, 16x 10/100 Base-TX RJ-45 s injektory 802.3af/at, 1x SFP slot 1000 Base-SX/LX/BX (sdílený s portem 17), napájecí...

Kód: NETPLA2367
Dahua PoE switch 10x 100Mb, 8x PoE 802.3af/at, celkem PoE 65W, extend mód 10Mb/s do 250m
1 241 Kč –19 %
993 Kč

Dahua PFS3010-8ET-65; 10portový PoE+ přepínač 10/100 Base-TX , včetně 8x Power over Ethernet injektorů (napáječů) standardu 802.3af/at , celkový napájecí výkon činí až 65 W ....

Kód: NETDAH3097
Planet FT-801 opto konvertor 10/100Base-TX - 100Base-FX, ST, multimode
1 276 Kč

PLANET FT-801; Fast Ethernet konvertor s přepínačem 10/100Base-TX - 100Base-FX (ST), max 2km, full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x97mm), bridge. Konvertor s...

Kód: ACANTP14
Technicolor TC7230, kabelový modem DOCSIS 3.0, 24x8, 1000/240Mbps, WiFi AP 802.11n/ac, voice
1 698 Kč

Technicolor TC7230; Technicolor TC7230 je výkonný modem kompatibilní s EuroDOCSIS 3.0 . Podporuje bonding 24×8 a je vybaven čtyřmi Gigabit Ethernet porty RJ-45 . Modem poskytuje...

Kód: NETMAT0003
DS-3E0310P-E/M
DS-3E0310P-E/M
Skladem (>5 ks)
1 876 Kč

witch 8x 100TX PoE; 2x Gb uplink, 60W, Super PoE

Kód: E001-9861
Planet IGS-624HPT Průmyslový Switch 4x 1Gb RJ-45 + 2x 1Gb SFP, PoE+ 802.3at 36/120W, IP40, DC12-56V, -40/+75°C, fanless
Tip
8 325 Kč

PLANET IGS-624HPT; Flexibilní průmyslový přepínač a konvertor s PoE+ (802.3af/at), 4x RJ-45 port 10/100/1000 Base-T , 2x 1G SFP Base-SX/LX/BX, 4x PoE+ injektory ( až 36 W/port )...

Kód: NAPPNT2013
Planet FSD-1008HP PoE switch 10x 100Mb, 8xPoE 802.3at 30W/120W, VLAN, extend mód 10Mb/s do 250m, fanless
1 847 Kč

PLANET FSD-1008HP; 10portový PoE přepínač 10/100Base-TX, včetně 8x Power over Ethernet injektorů (napáječů) standardu IEEE 802.3at, celkový výkon až 120W. Extend mód pro spojení...

Kód: NETPLA1356
XtendLan android box HK1T/ 8K UHD/ 4GB/ 64GB/ HDR/ VP9/ H.265/HEVC/ NETFLIX/ O2 TV/ HDMI/ USB/ LAN/ Wi-Fi/ AndroidTV 10
1 586 Kč

XtendLan Android TV box HK1T; Univerzální Android s čipsetem Amlogic S905X3 a předinstalovaným operačním systémem Android TV 10 . Výborný a široce podporovaný hardware v...

Kód: BOXXTE1003
ROZBALENÉ - Intel PRO/100 FastEthernet karta PCI 10/100Mbps
74 Kč

Intel PRO/100; 1portová interní síťová PnP karta s čipem Intel 82550EY , integrovaný CO procesor a 18 kB paměti k zapojení vašeho PC, úložiště či serveru do sítě skrze PCI slot...

Kód: NETOEM1244
Planet WDAP-C7210E, 2,4/5GHz access point, 802.11ac (1,2Gb/s), 2x 1Gb, 4x 5dBi, VLAN, multi-SSID, 64klientů, IAPP, PoE
1 716 Kč

PLANET WDAP-C7210E; Dvoupásmový access point pro vysokorychlostní podnikové řešení. Pracuje na frekvenci 2,4 GHz a 5 GHz standardu 802.11a/b/g/n/ac a díky tomu nabízí extrémní...

Kód: NETPLA2167
Dahua PoE switch 8x 100Mb + 2x GbE, 1x PoE 90W 802.3bt + 7x PoE 802.3at, celkem PoE 96W, extend mód 10Mb@250m
3 631 Kč –19 %
2 905 Kč

Dahua PFS3010-8ET-96-V2; 10portový PoE přepínač 8x RJ-45 10/100 Mbps Base-TX + 2x RJ-45 GbE (uplink) , včetně 8x Power over Ethernet injektorů (napáječů) standardu IEEE...

Kód: NETDAH2999
Grandstream GWN7832 Layer 3 Managed Network Switch 12 SFP+ portů
7 815 Kč

Grandstream GWN7832 je agregační plně spravovatelný switch na 3. vrstvě, který podnikům umožňuje budovat škálovatelnou, bezpečnou, vysoce výkonnou a chytrou podnikovou síť....

Kód: E002-7942
Grandstream GWN7831 Layer 3 Managed Network Switch 24 SFP / 4 SFP+ / 4 GbE porty
10 896 Kč

Grandstream GWN7831 je agregační plně spravovatelný switch na 3. vrstvě, který podnikům umožňuje budovat škálovatelnou, bezpečnou, vysoce výkonnou a chytrou podnikovou síť....

Kód: E002-7941
Grandstream GWN7830 Layer 3 Managed Network Switch 6 SFP / 4 SFP+ / 2 GbE porty
5 182 Kč

Grandstream GWN7830 je agregační plně spravovatelný switch na 3. vrstvě, který podnikům umožňuje budovat škálovatelnou, bezpečnou, vysoce výkonnou a chytrou podnikovou síť....

Kód: E002-7940
Grandstream GWN7610 přístupový bod
3 221 Kč

Model Grandstream GWN7610 je vysoce výkonný přístupový access point pro vytvoření WiFi sítě standardu 802.11ac. Je ideální pro kancelářské budovy, pro více podlažních lokalit,...

Kód: E002-7938
DS-3E0505P-E/M
DS-3E0505P-E/M
Momentálně nedostupné
1 216 Kč

witch 4x Gb PoE + 1x Gb uplink RJ-45, 35W

Kód: E002-7157
TP-Link EAP773 Omada BE9300 stropní AP Tri-Band Wi-Fi 7, 574Mbps 2.4 GHz + 2880 Mbps 5 GHz+ 5760 Mbps 6 GHz, 1x 10GLAN,
12 725 Kč

TP-Link EAP773; Třípásmový stropní access point s podporou Wi-Fi 7 (802.11be) zajišťuje spolu s technologií MU-MIMO špičkové připojení s celkovou rychlostí až 9214 Mb/s při...

Kód: NARTPL1189
TP-Link EAP623-Outdoor HD AX1800 venkovní AP, 1x GLAN, 574Mbps 2.4GHz + 1201Mbps  5GHz, Omáda SDN
Novinka
5 555 Kč

TP-Link EAP623-Outdoor HD; AX1800 Wi-Fi 6 (802.11ax) access point je díky konstrukci, možnostem napájení a instalace vhodný pro nejrůznější scénáře použití. Je ideální zejména...

Kód: NARTPL1188
TP-Link Deco X10(3-pack) AX1500 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System, 300 Mbps 2.4GHz + 1201 Mbps 5GHz, 2x GLAN
Novinka
4 646 Kč

TP-Link Deco X10 3 ks; Deco X10 využívá systém více jednotek k dosažení bezproblémového celoplošného Wi-Fi pokrytí - eliminuje slabé oblasti signálu jednou provždy! Pro pokrytí...

Kód: NARTPL1187
TP-Link Deco X10(2-pack) AX1500 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System, 300 Mbps 2.4GHz + 1201 Mbps 5GHz, 2x GLAN
Novinka
3 131 Kč

TP-Link Deco X10 2 ks; Deco X10 využívá systém více jednotek k dosažení bezproblémového celoplošného Wi-Fi pokrytí - eliminuje slabé oblasti signálu jednou provždy! Pro pokrytí...

Kód: NARTPL1186
TP-Link Deco X10(1-pack) AX1500 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 jednotka, 300 Mbps 2.4GHz + 1201 Mbps 5GHz, 2x GLAN
Novinka
1 616 Kč

TP-Link Deco X10; Deco X10 využívá systém více jednotek k dosažení bezproblémového celoplošného Wi-Fi pokrytí - eliminuje slabé oblasti signálu jednou provždy! Pro pokrytí...

Kód: NARTPL1185
Ubiquiti Wave Pico - 60GHz PtP/PtMP klient, 27.7 dBi, 5GHz záloha, propustnost 2 Gbps
5 175 Kč

Ubiquiti UISP Wave Pico; Wave-Pico je 60GHz venkovní jednotka určená pro PtMP (Point-to-Multipoint) a PtP spoje s Wave technologií. Je kompatibilní s klientskými přístupovými...

Kód: NAAUBT1163
TP-Link Deco BE85(1-pack) Mesh systém BE19000, WiFi 7, 1x 10GLAN, 2x 2.5GLAN, 1x 10GLAN/SFP+, USB, 2,4/5/6GHz
24 724 Kč

TP-Link Deco BE85 1 ks; 3pásmový systém BE19000 Mesh Wi-Fi 7; Deco BE85 využívá systém více jednotek k dosažení bezproblémového celoplošného Wi-Fi pokrytí - eliminuje slabé...

Kód: NARTPL1157
TP-Link Deco BE65(2-pack) Mesh systém BE9300, WiFi 7, 4x 2.5GLAN, USB, 2,4/5/6GHz
24 724 Kč

TP-Link Deco BE65 2 ks; Deco BE65 využívá systém více jednotek k dosažení bezproblémového celoplošného Wi-Fi pokrytí - eliminuje slabé oblasti signálu jednou provždy! Pro...

Kód: NARTPL1156
ROZBALENÉ - Ubiquiti IsoStation M5 - AP/client 5GHz, 45° sektor. anténa, zisk 14dBi, 2x2 MIMO, airMAX, 1x RJ-45, PoE 24V ...
2 566 Kč

Ubiquiti IsoStation M5; Jednotky IsoStation blokují nebo prostorově filtrují okolní šum, čímž zvyšují odolnost proti nežádoucímu okolnímu rušení. Celá jednotka je složena z...

Kód: NAAUBT1040V
TP-Link EAP783 stropní AP WiFi 7, 2x 10GLan, 2,4/5/6 GHz, BE19000, bez PoE adaptéru, Omada SDN
21 209 Kč

TP-Link EAP783; Třípásmový stropní access point s podporou Wi-Fi 7 (802.11be) zajišťuje spolu s technologií MU-MIMO špičkové připojení s celkovou rychlostí až 18 656 Mb/s při...

Kód: NARTPL1168
TP-Link EAP245, 5-pack - stropní AC1750 Dual Band Wi-Fi AP, 2x RJ45, Wi-Fi standardy a/b/g/n/ac
16 158 Kč

TP-Link EAP245 5 ks; Bezdrátový dvoupásmový gigabitový access point je vybaven technologií 802.11ac Wave 2 (podpora MU-MIMO) a zajišťuje tak špičkové rychlosti Wi-Fi 1750 Mb/s a...

Kód: NAATPL1103
XtendLan Patch panel 19"/1U, 24 portů krytky RJ-45, UTP Cat6, černá barva, LSA
Novinka
1 162 Kč

XtendLan XL-PP19-24-PHZ6-S; Propojovací panel 19"/1U, 24 portů RJ-45 , svorkovnice narážecí (IDC), Cat6 (UTP) , nestíněný, narážecí kontakty Krone LSA, celokovová konstrukce....

Kód: NETXTE6928
TP-Link EAP683 LR stropní AP WiFi 6, 1x 2,5GLan, 2,4/5 GHz, AX6000, bez PoE adaptéru, Omada SDN
5 857 Kč

TP-Link EAP683 LR; Dvoupásmový stropní acess point s podporou Wi-Fi 6 (802.11ax) zajišťuje spolu s technologií MU-MIMO špičkové dvoupásmové připojení s celkovou propustností...

Kód: NARTPL1167
TP-Link EAP650-Outdoor venkovní AP, 1x GLAN, 2,4 a 5 GHz, AX3000, Omáda SDN
5 503 Kč

TP-Link EAP650-Outdoor; AX3000 Wi-Fi 6 (802.11ax) access point je díky konstrukci, možnostem napájení a instalace vhodný pro nejrůznější scénáře použití ve vnitřních i...

Kód: NARTPL1164
TP-Link Deco PX50(2-pack) Mesh systém AX3000 + G15000, WiFi 6E, 1x 2.5GLAN, 2x GLAN / 574Mbps 2,4GHz/ 2402Mbps 5GHz
7 332 Kč

TP-Link Deco PX50 2 ks; AX3000 + G1500 Powerline Mesh systém s Wi-Fi 6; Kombinuje G.hn Powerline + Wi-Fi 6 - Signál přes zdi a podlahy; Deco PX50 kombinuje dvoupásmovou Wi-Fi a...

Kód: NARTPL1158
TP-Link CPE605 Venkovní jednotka 5GHz, 2T2R, 23dBi, 150Mb/s
1 514 Kč

TP-Link CPE605; Směrová anténa na profesionální úrovni se ziskem 23 dBi určená pro bezdrátový přenos dat na velké vzdálenosti; Díky směrové anténě Cassegrain s vysokým ziskem 23...

Kód: NARTPL1155
Nahoru
Další produkty
Garance doručení
Garance doručení
Na přepravě nám záleží. Klademe velký důraz na kvalitní zabalení zboží
Nová akce každý týden
Nová akce každý týden
Každý týden pro Vás připravíme novou zajímavou akci
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Zboží, které máme skladem expedujeme nejdéle následující pracovní den
Doručení PPL
Doručení PPL
Rychlé doručení přes společnost PPL
Specialista na bezpečnostní technologie
Specialista na bezpečnostní technologie
Nabízíme produkty kvalitních výrobců bezpečnostních technologií
Velké skladové zásoby
Velké skladové zásoby
Přes 35 000 položek skladem