Online podpora zákazníkům

Rozumíme, že v dnešním technicky pokročilém světě mohou někdy nastat situace, kdy se nedaří správně nakonfigurovat určité technické zařízení. Jakékoliv problémy můžete mít, například s konfigurací kamerového systému, přístupového systému nebo zvonku, jsme zde, abychom Vám pomohli. Nyní totiž nabízíme našim zákazníkům možnost online podpory. Jak to funguje?

Naši odborní technici se mohou připojit k Vašemu počítači pomocí důvěryhodného softwaru jménem TeamViewer. Tento software nám umožňuje provést požadované nastavení vzdáleně a efektivně, bez nutnosti osobní návštěvy.

Chápeme, že bezpečnost je v dnešním digitálním světě klíčová. Rádi bychom Vás ujistili, že připojení k Vašemu počítači je naprosto bezpečné. Během celého procesu připojení nebudeme získávat ani ukládat žádné osobní údaje ani další informace z Vašeho počítače. Ochrana Vašich dat je pro nás prioritou.

Jak tedy můžete využít naši pomoc? Postup je jednoduchý a rychlý:

1) Nejprve si z adresy https://www.teamviewer.com/cs/download/ stáhněte program TeamViewer do Vašeho počítače.

2) Po stažení souboru ho spusťte. Nebudete muset instalovat žádný další software, TeamViewer je spustitelný soubor.

3) Jakmile máte program nainstalovaný, máme k dispozici vše potřebné, abychom Vám mohli pomoci. Naše technická podpora bude připravena se připojit a začít řešit jakýkoliv technický problém, který máte.

4) Během připojení můžete sledovat práci našich techniků přímo na Vašem monitoru. Pokud byste se kdy cítili nepohodlně, můžete kdykoliv ukončit program TeamViewer a spojení s Vaším počítačem bude okamžitě přerušeno.

Vězte, že naše podpora je zde pro Vás, abychom Vám pomohli překonat jakékoliv technické potíže, které vás trápí. Tento proces online podpory je navržen tak, aby byl co nejvíce přátelský a pohodlný pro uživatele.

Je nám ctí Vám tak usnadnit nastavení zakoupených produktů pomocí našich služeb.

tw1