91 položek celkem
XtendLan Ochrana konektoru RJ45 zelená (bublinka)
1 Kč

XtendLan manžetka RJ45 zelená; Gumová krytka pro profesionálnější zakonektorování konektoru RJ45 s bublinou. Chrání konektor před poškozením a prašností. Její instalace...

Kód: NETXTE1074
XtendLan Konektor STP RJ45 CAT 6, lanko, 50U, vkládané rozpletení, i pro kabely průměru 7,5mm
10 Kč

XtendLan STP cat6 RJ-45 lanko; Kvalitní RJ-45 konektor Cat6 určený pro kabel o průměru i 7,5 mm. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ konektoru: RJ-45; Kategorie: Cat 6; P...

Kód: NETXTE2681
XtendLan FC-FC simplex adapter SM/MM, do optických rozvaděčů, do "D" otvoru
14 Kč

XtendLan ADR-FC1FC-D; Adaptér FC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů profilu "D" (stejný i pro ST konektory). Vhodné pro singlemode i multimode vlákna....

Kód: NETXTE2095
XtendLan FO pigtail FC, 9/125, 0,9mm, 1m, G.652d
28 Kč

XtendLan FOT-FC-9-1-9; Jednostraně konektorovaný optický kabel (pigtail) s koncovkou FC, single mode 9/125um, 1m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru PC....

Kód: NETXTE2093
XtendLan Konektor RJ45 CAT7 STP, EZ type, drát 50u, belení 100ks
968 Kč

XtendLan STP RJ-45 Cat7 konektor (typ EZ); Stíněný STP konektor RJ-45 pro zakončení kabelů strukturované kabeláže. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ konektoru: RJ-45 (EZ typ -...

Kód: NETXTE6921
XtendLan Konektor RJ45 CAT6 UTP, EZ type, drát, belení 100ks
484 Kč

XtendLan UTP RJ-45 Cat6 konektor (typ EZ); Nestíněný UTP konektor RJ-45 pro zakončení kabelů strukturované kabeláže. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ konektoru: RJ-45 (EZ typ -...

Kód: NETXTE6920
XtendLan Konektor RJ45 CAT5 UTP, EZ type, drát,balení 100ks
363 Kč

XtendLan UTP RJ-45 Cat5 konektor (typ EZ); Nestíněný UTP konektor RJ-45 pro zakončení kabelů strukturované kabeláže. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ konektoru: RJ-45 (EZ typ -...

Kód: NETXTE6919
XtendLan Konektor RJ45 CAT5 STP, EZ type, drát 50u, balení 100ks
363 Kč

XtendLan STP RJ-45 Cat5 konektor (typ EZ); Stíněný STP konektor RJ-45 pro zakončení kabelů strukturované kabeláže. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ konektoru: RJ-45 (EZ typ -...

Kód: NETXTE6918
XtendLan Konektor RJ45 CAT6 STP, EZ type, drát 50u, balení 100ks
508 Kč

XtendLan STP RJ-45 Cat6 konektor (typ EZ); Stíněný STP konektor RJ-45 pro zakončení kabelů strukturované kabeláže. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ konektoru: RJ-45 (EZ typ -...

Kód: NETXTE1186
XtendLan Zásuvka pro keystony 2xRJ45, neosazená, 70x60x27, s prachovým krytem - Doprodej
23 Kč

XtendLan ZASN2WXXNXXNRK706027; Zásuvka 2x RJ45 neosazená, s prachovým krytem, pro většinu keystonů narážených shora (včetně CAT6A). Povrchová montáž. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE;...

Kód: NETXTE2015
XtendLan FO pigtail LC/APC, 9/125, 0,9mm, 3m, G.652d
37 Kč

XtendLan FOT-LCA-9-3-9; Jednostranně konektorovaný optický kabel (pigtail) s koncovkou LC, single mode 9/125um, 3m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru APC....

Kód: NETXTE1337
XtendLan Metrický F konektor, krimpovací, pro kabely průměru 6-7mm - RG6, RG59
5 Kč

XtendLan F konektor metrický; F konektor s metrickým závitem . Vhodné pro kabely RG6, RG59 . Pro naše území speciální typ F konektoru. Běžný typ u nás používaný je Imperiální...

Kód: NETXTE4884
XtendLan Kabelová přechodka z kabelu SC do konektoru LC, SC samice/LC samec, single mode, duplex
872 Kč

XtendLan ADRH-SCF2LCM-SM; Kabelová přechodka z kabelu SC do konektoru LC. Broušení PC. Vhodné pro single mode vlákna. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode; Technolog...

Kód: NETXTE5782
XtendLan Keystone jack RJ45, zaklapávací, CAT5E, UTP, instalace bez nástrojů, černý
35 Kč

XtendLan KESB5NZIZX; Zaklapávací keystone jack RJ45, FA-682KA, Cat5e. Otestována bezproblémová instalace do ABB Tango zásuvky. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Kategorie: Cat5e;...

Kód: NETXTE3489
XtendLan Vodotěsná optická spojka, zemní/zeď/stožár,2*12c
920 Kč

XtendLan ORV-1648; Vodotěsná spojka/rozvaděč, hrncového typu. 2 vstupní porty, 2 výstupní porty, utěsnění samosmršťovací páskou/trubičkou. Pro podzemní i nadzemní instalaci....

Kód: NETXTE1282
XtendLan Zásuvka 2xRJ45 nestíněná CAT5e, na zeď, spodní vývod, narážecí s krytkou
79 Kč

XtendLan zásuvka 2 x RJ-45; Zásuvka 2 x RJ-45, nestíněná, CAT5e, na zeď, spodní vývod, narážecí s krytkou. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Rozhraní: 2 x RJ-45; Kategorie: Cat 5e...

Kód: NETXTE5755
XtendLan LC-LC quad adapter SM, APC, zelený, do optických rozvaděčů
52 Kč

XtendLan ADR-LC4LC-SM-APC; Adaptér LC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC konektory. Vhodné pro singlemode i multimode vlákna, avšak pro...

Kód: NETXTE6150
XtendLan Konektor STP RJ45 CAT 7/6A/6, drát, 50u stíněný, skládaný s lisovacím klipem
16 Kč

XtendLan RJ-45 Cat.7/6A/6; Stíněný konektor RJ-45 je vhodný pro zakončení kabelů strukturované kabeláže. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ konektoru: RJ-45; Kategorie: Cat.7/6A/6...

Kód: NETXTE5902
XtendLan Zásuvka 2xRJ45 C5E neosazená, pod omítku, šikmý vývod, krytka proti prachu
47 Kč

XtendLan ZASO2W55SNIPS-3; Neosazená zásuvka 2x RJ-45 pro konektory Cat5e. Orientace pod úhlem 45° . Instaluje se do běžných elektroinstalačních krabic pod omítku. Barva slonová...

Kód: NETXTE5906
XtendLan Zásuvka 1xRJ45 C5E neosazená, pod omítku, šikmý vývod, krytka proti prachu
39 Kč

XtendLan ZZASO2W55SNIPS-2; Zásuvka 1x RJ-45, neosazená. Pro konektor Cat5e orientovaný šikmo v úhlu 45°. Instaluje se do běžných elektroinstalačních krabic pod omítku. ZÁKLADNÍ...

Kód: NETXTE5905
XtendLan Keystone jack RJ45, CAT5e, UTP, klapka dvojitá, bez nástroje 16mm
35 Kč

XtendLan Keystone RJ-45 Cat5e; RJ-45 keystone jack pro připojení síťových komponentů pro ethernet Cat5e s dvojitou klapkou. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Kategorie: Cat5e; Typ zářezo...

Kód: NETXTE5904
XtendLan Konektor N(M) RLA10 šroubovací XL BEST
191 Kč

Konektor N (M) RLA10 šroubovací XL BEST; Šroubovací konektor N (M) na RLA 10, vysoká kvalita. alternativa; N-7367 konektor AIRCOM N (M) šroub na RLA 10; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE;...

Kód: NETXTE2583
XtendLan Zásuvka Planet 2xRJ45 neosazená
31 Kč

XtendLan ZASN2WXXNXXNR; Zásuvka na zeď, bez keystone, 2 x RJ-45. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Rozhraní: 2 x RJ-45; Kategorie: Cat 5; Zadní část:...

Kód: NETXTE1660
XtendLan Zásuvka 2x RJ-45 nestíněná, na zeď, spodní vývod, narážecí
57 Kč

XtendLan ZASO2I55NNKNR; Narážecí nestíněná zásuvka na zeď se dvěma konektory RJ-45. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Rozhraní: 2× RJ-45; Kategorie: Cat 5e...

Kód: NETXTE3397
XtendLan Konektor N(M) RLA12 šroubovací - Doprodej
67 Kč

XtendLan N (M) RLA12 šroubovací; Šroubovací konektor N (M) na RLA12. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ konektoru: N (M); Na kabel: RLA12; Impedance: 50 Ohm;...

Kód: NETXTE3382
XtendLan Rámeček pro zásuvky pod omítku, 1x šikmý vývod RJ-45
12 Kč

XtendLan ZAF-145; Rámeček pro zásuvky pod omítku, 1x šikmý vývod RJ-45. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Materiál: plast; Barva: bílá...

Kód: NETXTE2316
XtendLan Konektor N(F) pro RF240 krimp
45 Kč

XtendLan N (F) pro RF240/H155 šroubovací; Šroubovací konektor N (F) pro RF240 a Belden H155. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ konektoru: N (F); Na kabel: RF240, Belden H155...

Kód: NETXTE1187
XtendLan Zásuvka 2x RJ45 stíněná, CAT 5e, na zeď, šikmý vývod, narážecí Krone/110
138 Kč

XtendLan ZASO2I55SNKNS; Zásuvka 2x RJ45 stíněná na zeď, CAT 5e, šikmý vývod, Krone/110. Pro vodiče 22 až 26 AWG. Umožňuje minimálně 250 naražení a 2000 vložení konektoru....

Kód: NETXTE3361
XtendLan Konektor TNC(F) RG58 krimpovací, reverzní, vnější závit
6 Kč

XtendLan konektor TNC (F) krimpovací; Reverzní krimpovací konektor TNC (samice) s vnějším závitem určený pro kabely RG58. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Konektor: TNC (F); Kabel:...

Kód: NETXTE4555
XtendLan Patková spojka, 2 žíly 0.4-0.9mm, UY2 typ, izolace vodiče do 1,57mm
2 Kč

XtendLan PATS-UY2 (patková spojka); Propojovací spojka pro 2 vodiče typu drát 0,4 až 0,9 mm , max. průměr izolace 1,57 mm, spojení 2 vodičů, spojení stlačením konektoru...

Kód: NETXTE1224
XtendLan Konektor RJ50 (RJ69) (10/10) nestíněný, na kulatý kabel (lanko)
11 Kč

XtendLan RJ-50 lanko; Nestíněný transparentní konektor RJ-50 (RJ-69) vhodný pro zakončení strukturované kabeláže. Určený k nalisování (krimpování) na kulatý kabel (10...

Kód: NETXTE7171
XtendLan Konektor N(F) panel. - přev. matice,krimp.
36 Kč

XtendLan konektor N (F) krimpovací; Krimpovací konektor N (F) s maticovým úchytem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Konektor: N - samice;...

Kód: NETXTE4262
XtendLan Zásuvka TANGO FTP CAT6A 2xRJ45 - osazená, pod omítku
313 Kč

XtendLan Tango 2x 6a FTP; Stíněná osazená zásuvka určená pro montáž pod omítku. Při montáži na omítku nutno dokoupit TANGO instalační krabičku. Obsah balení: 1 x rámeček pro...

Kód: NETASM1025
XtendLan Zásuvka TANGO UTP CAT5e 2xRJ45 - osazená, pod omítku
229 Kč

XtendLan Tango 2x 5e UTP; Nestíněná osazená zásuvka určená pro montáž pod omítku. Při montáži na omítku nutno dokoupit TANGO instalační krabičku. Obsah balení: 1 x rámeček pro...

Kód: NETASM1008
XtendLan Zásuvka TANGO dvoj rámeček, bílý,svislý
56 Kč

Dvojrámeček XtendLan TANGO; Rámeček TANGO dvoj rámeček, bílý, svislý. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Materiál: plast; Barva: bílá...

Kód: NETXTE1173
Nahoru
Další produkty
Garance doručení
Garance doručení
Na přepravě nám záleží. Klademe velký důraz na kvalitní zabalení zboží
Nová akce každý týden
Nová akce každý týden
Každý týden pro Vás připravíme novou zajímavou akci
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Zboží, které máme skladem expedujeme nejdéle následující pracovní den
Doručení PPL
Doručení PPL
Rychlé doručení přes společnost PPL
Specialista na bezpečnostní technologie
Specialista na bezpečnostní technologie
Nabízíme produkty kvalitních výrobců bezpečnostních technologií
Velké skladové zásoby
Velké skladové zásoby
Přes 35 000 položek skladem