PLANET Technology

303 položek celkem
Planet FGSD-1821P PoE switch, 16x100M + 1xGb/SFP, extend mód 10Mb-250m, PoE 802.3at 185W
3 431 Kč

PLANET FGSD-1821P; PoE+ přepínač, 2x 10/100/1000 Base-T RJ-45, 16x 10/100 Base-TX RJ-45 s injektory 802.3af/at, 1x SFP slot 1000 Base-SX/LX/BX (sdílený s portem 17), napájecí...

Kód: NETPLA2367
Planet FT-801 opto konvertor 10/100Base-TX - 100Base-FX, ST, multimode
1 276 Kč

PLANET FT-801; Fast Ethernet konvertor s přepínačem 10/100Base-TX - 100Base-FX (ST), max 2km, full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x97mm), bridge. Konvertor s...

Kód: ACANTP14
Planet IPC 5Mpix 30fps/ dome/ 2.7-13.5mm(90-24st)/ WDR/ IR25m/ mikrofon/ Analytiky
3 448 Kč

PLANET ICA-M4580P; IP kamera typu dome nabízí rozlišení snímače 5 Mpx a je tak schopna snímat video v rozlišení až 2880 × 1620 při až 30 fps . Disponuje 5násobným zoomem,...

Kód: NETPLA2475
Planet NVR 16x IP/ 8Mpix/ 120Mbps/ 1x HDD/ 1x LAN/ NIS2 + NDAA Compliance
3 866 Kč

PLANET NVR-1600; Záznamové zařízení pro 16 IP kamer s operačním systémem Linux. Zařízení NVR-1600 je určeno pro dohledové aplikace s lokálním HDMI/VGA zobrazováním a podporuje...

Kód: NETPLA2467
Planet IPC 5Mpix 30fps Starvis/ bullet/ 2.7-12.5mm(103-29st)/ WDR/ IR40m/ Analytiky
3 448 Kč

PLANET ICA-M3580P; IP kamera typu bullet nabízí rozlišení snímače 5 Mpx a je tak schopna snímat video v rozlišení až 2592 × 1944 při 30 fps . Disponuje varifokálním objektivem f...

Kód: NETPLA2471
Planet IPC FullColor 4Mpix 25fps/ bullet/ 3,6mm (81st)/ DWDR/ WhiteLED 25m
2 021 Kč

PLANET ICA-3480F; IP kamera typu bullet nabízí rozlišení snímače 4 Mpx a je tak schopna snímat video v rozlišení až 2688 × 1512 při 25 fps . Disponuje pevným objektivem f = 3,6...

Kód: NETPLA2470
Planet IGS-624HPT Průmyslový Switch 4x 1Gb RJ-45 + 2x 1Gb SFP, PoE+ 802.3at 36/120W, IP40, DC12-56V, -40/+75°C, fanless
Tip
8 325 Kč

PLANET IGS-624HPT; Flexibilní průmyslový přepínač a konvertor s PoE+ (802.3af/at), 4x RJ-45 port 10/100/1000 Base-T , 2x 1G SFP Base-SX/LX/BX, 4x PoE+ injektory ( až 36 W/port )...

Kód: NAPPNT2013
Planet WDAP-C7210E, 2,4/5GHz access point, 802.11ac (1,2Gb/s), 2x 1Gb, 4x 5dBi, VLAN, multi-SSID, 64klientů, IAPP, PoE
1 716 Kč

PLANET WDAP-C7210E; Dvoupásmový access point pro vysokorychlostní podnikové řešení. Pracuje na frekvenci 2,4 GHz a 5 GHz standardu 802.11a/b/g/n/ac a díky tomu nabízí extrémní...

Kód: NETPLA2167
Planet GSW-2620HP PoE switch, 24x1Gb + 2x SFP 1Gb, VLAN, extend mód 10Mb-250m, 802.3at, 802.3az, 240W PoE Budget
6 949 Kč

PLANET GSW-2620HP v3; Gigabitový PoE+ přepínač, 24x 10/100/1000Base-T RJ-45 s injektory 802.3af/at, dva SFP sloty 1000Base-X, napájecí výkon až 240 W . LED indikace využití PoE...

Kód: NETPLA1268
Planet PWR-960-48 průmyslový zdroj na DIN lištu, 48V DC, 960W
Tip
11 786 Kč

PLANET PWR-960-48; Napájecí zdroj na DIN lištu poskytuje dostatečné napájení 48 V průmyslovým PoE zařízením, jako jsou průmyslové PoE ethernetové přepínače a průmyslové PoE...

Kód: NETPLA2501
Planet LS100-PIR IoT LoRaWAN PIR senzor, detekce pohybu/ světla/ teploty, IP30
Novinka
3 204 Kč

PLANET LS100-PIR-868M; Tento PIR senzor nabízí široké možnosti použití v inteligentní správě budov , poskytuje v reálném čase informace o obsazenosti vnitřních prostor. To...

Kód: NETPLA2510
Planet LS100-DW IoT LoRaWAN senzor dveří a oken, IP30
Novinka
2 248 Kč

PLANET LS100-DW-868M; Dveřní a okenní senzor nabízí elegantní řešení pro monitorování vchodů do budov v reálném čase . Prostřednictvím připojení LoRaWAN poskytuje tento snímač...

Kód: NETPLA2509
Planet MGS-6311-10T2X L3 switch, 8x2,5Gb, 2x10Gb, 2x10Gb SFP+
8 137 Kč

PLANET MGS-6311-10T2X; Spravovatelný multigigabitový L3 přepínač , 8× 10/100/1000/2500 Base-T RJ-45, 2× 10G RJ-45, 2× 10G Base-SR/LR SFP+ (zpětně kompatibilní s...

Kód: NETPLA2508
Planet GS-6311-16S8C4XR L3 switch, 8x1Gb combo, 16x1Gb SFP, 4x10Gb SFP+, 2x power-in
16 977 Kč

PLANET GS-6311-16S8C4XR; Špičkový řízený L3 switch se 4 sloty 10GbE SFP+, 16 sloty GbE SFP a 8 combo porty (SFP/RJ-45). Plně spravovatelný 10 Gb/s ethernetový přepínač navržený...

Kód: NETPLA2507
Planet GS-6311-48P6X L3 switch, 48x1Gb, 6x10Gb SFP+, 48x PoE 802.3at 600W, QoS
20 583 Kč

PLANET GS-6311-24HP4X; Spravovatelný multigigabitový L3 přepínač s PoE+ napájením (802.3af/at) , 48× 10/100/1000 Base-T RJ-45 PoE+, PoE napájení až 600 W , 6× 10G Base-X SFP+....

Kód: NETPLA2506
Planet GS-6311-24HP4X L3 switch, 24x1Gb, 4x10Gb SFP+, 8x PoE 802.3bt + 16x PoE 802.3at 480W, QoS
16 626 Kč

PLANET GS-6311-24HP4X; Spravovatelný multigigabitový L3 přepínač s PoE++ napájením (802.3bt) , 16× 10/100/1000 Base-T RJ-45 PoE+, 8× 10/100/1000 Base-T RJ-45 PoE++, PoE napájení...

Kód: NETPLA2505
Planet GS-6311-48T6X L3 switch, 48x1Gb, 6x10Gb SFP+, QoS
12 670 Kč

PLANET GS-6311-48T6X; Špičkový řízený multiportový 10 Gb/s switch s L3/L2 přepínáním a bezpečnostními funkcemi. Plně spravovatelný 10 Gb/s ethernetový přepínač navržený pro...

Kód: NETPLA2504
Planet NVR 25x IP/ 8Mpix/ 120Mbps/ 2x HDD/ 1x LAN/ Analytiky/ NIS2 + NDAA Compliance
5 570 Kč

PLANET NVR-2500; Záznamové zařízení pro 25 IP kamer s operačním systémem Linux. Zařízení NVR-2500 je určeno pro dohledové aplikace s lokálním HDMI/VGA zobrazováním a podporuje...

Kód: NETPLA2468
Planet IPC 4Mpix 25fps/ bullet/ 3,6mm (81st)/ DWDR/ IR25m
1 557 Kč

PLANET ICA-3480; IP kamera typu bullet nabízí rozlišení snímače 4 Mpx a je tak schopna snímat video v rozlišení až 2688 × 1512 při 25 fps . Disponuje pevným objektivem f = 3,6...

Kód: NETPLA2496
Planet IPC 4Mpix 25fps/ dome/ 3,6mm (81st)/ DWDR/ IR25m
1 557 Kč

PLANET ICA-4480; IP kamera typu dome nabízí rozlišení snímače 4 Mpx a je tak schopna snímat video v rozlišení až 2688 × 1512 při 25 fps . Disponuje pevným objektivem f = 3,6 mm...

Kód: NETPLA2497
Planet XGS-6311-12X L3 switch, 12x10Gb SFP+, QoS
Tip
11 347 Kč

PLANET XGS-6311-12X; Špičkový řízený multiportový 10 Gb/s switch s L3/L2 přepínáním a bezpečnostními funkcemi. XGS-6311-12X je plně spravovatelný 10 Gb/s ethernetový přepínač...

Kód: NETPLA2494
Planet PoE/LAN extender, 1xPoE-in, 1xPoE-out 65W, 802.3bt, Gigabit
Tip
2 156 Kč

PLANET POE-E301; Jednoduchý extender , který prodlužuje přenosovou vzdálenost gigabitového ethernetu i PoE napájení IEEE 802.3bt/at/af na maximálně 400 m (při řetězové instalaci...

Kód: NETPLA2493
Planet dual 5G/LTE bezpečnostní brána, 2xWAN + 3xLAN/1xSFP, DI/DO, GPS, WiFi, DIN, IP30, -45/+75°C, dual 9-54VDC
31 328 Kč

PLANET ICG-2515FW-NR; Průmyslová Wi-Fi 6 bezpečnostní brána 5G/LTE infrastruktury IoT/M2M (machine-to-machine), 4× Ethernet RJ-45 port (3× LAN, 1× LAN/WAN), 1× SFP slot...

Kód: NETPLA2488
Planet dual 5G/LTE bezpečnostní brána, 2xWAN + 3xLAN/1xSFP, DI/DO, GPS, DIN, IP30, -40/+75°C, dual 9-54VDC
28 860 Kč

PLANET ICG-2515F-NR; Průmyslová bezpečnostní brána 5G/LTE infrastruktury IoT/M2M (machine-to-machine), 4× Ethernet RJ-45 port (3× LAN, 1× LAN/WAN), 1× SFP slot (LAN/WAN), 1×...

Kód: NETPLA2487
Planet LN1130 IoT LoRaWAN průmyslový kontroler, RS232/RS485, IP30, -40/+75C
4 385 Kč

PLANET LN1130; Průmyslová řídicí jednotka (kontroler) uzlu LoRa , která slouží k monitorování a ovládání zařízení, jako jsou teplotní čidla, systémy kontroly přístupu a...

Kód: NETPLA2478
Planet LN1140 IoT LoRaWAN průmyslový kontroler, DI/DO, IP30, -40/+75C
4 385 Kč

PLANET LN1140; Průmyslová řídicí jednotka (kontroler) uzlu LoRa , která slouží k monitorování a ovládání zařízení, jako jsou teplotní čidla, systémy kontroly přístupu a...

Kód: NETPLA2477
Planet IPC FullColor 4Mpix 25fps/ dome/ 3,6mm (81st)/ DWDR/ WhiteLED 25m
1 922 Kč

PLANET ICA-4480F; IP kamera typu dome nabízí rozlišení snímače 4 Mpx a je tak schopna snímat video v rozlišení až 2688 × 1512 při 25 fps . Disponuje pevným objektivem f = 3,6 mm...

Kód: NETPLA2473
Planet Průmyslový EtherCAT Slave, 3x RJ45
Tip
4 828 Kč

PLANET IECJ-300; Průmyslový EtherCAT „slave node“ (uzel) poskytuje 1× vstupní a 2× výstupní port RJ-45 . Jeho použitím lze rozšířit EtherCAT síť a vytvořit tak například...

Kód: NETPLA2490
Planet IVR-300FP Enterprise router/FW VPN/VLAN/QoS/HA/AP kontr, 2xWAN(SD-WAN), 3xLAN,1xSFP,4xPoE, IP30,-40/75st,48-54VDC
15 174 Kč

PLANET IVR-300FP; Průmyslový gigabitový PoE bezpečnostní VPN router disponující pěti RJ-45 porty (4× PoE 802.3af/at, max. 120 W), jedním SFP slotem , firewallem, podporou dual...

Kód: NETPLA2476
Planet IGS-4215-16T2S-U průmyslový L2 switch, 16x1Gb, 2x1Gb SFP, dual 9-48VDC, -40~75°C, 1x Micro-USB female port, IP30
11 624 Kč

PLANET IGS-4215-16T2S-U; Průmyslový spravovatelný přepínač 16× RJ-45 10/100/1000Base-T, 2× SFP 100/1000Base-SX/LX/BX (diagnostika DDM). Podpora IPv4/IPv6,...

Kód: NETPLA2486
Planet Průmyslový EtherCAT konvertor RJ45/SFP, kit TX+RX
Tip
7 783 Kč

PLANET IECC-210-KIT; Sada průmyslových konvertorů IECC-210T a IECC-210R umožňuje prodloužit komunikační vzdálenost v rámci EtherCAT sítě až na 60 km. IECC-210T slouží jako...

Kód: NETPLA2466
Planet Průmyslový EtherCAT konvertor RJ45/SFP, RX
Tip
4 237 Kč

PLANET IECC-210R; EtherCAT konvertor pro snadný přechod mezi optickým a metalickým vedením ( 100BASE-FX na 100BASE-TX ). V kombinaci s konvertorem IECC-210T nebo IECJ-410FT je...

Kód: NETPLA2465
Planet Průmyslový EtherCAT konvertor RJ45/SFP, TX
Tip
4 279 Kč

PLANET IECC-210T; EtherCAT konvertor pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením ( 100BASE-TX na 100BASE-FX ). V kombinaci s konvertorem IECC-210R je možné prodloužit...

Kód: NETPLA2464
Planet Průmyslový EtherCAT Slave, 3x RJ45, 1x SFP
Tip
5 222 Kč

PLANET IECJ-410FT; Průmyslový EtherCAT „slave node“ (uzel) poskytuje 1× vstupní a 3× výstupní port RJ-45 . Jeho použitím lze rozšířit EtherCAT síť a vytvořit tak například...

Kód: NETPLA2463
Planet Průmyslový EtherCAT Slave, 4x RJ45
Tip
4 828 Kč

PLANET IECJ-400; Průmyslový EtherCAT „slave node“ (uzel) poskytuje 1× vstupní a 3× výstupní port RJ-45 . Jeho použitím lze rozšířit EtherCAT síť a vytvořit tak například...

Kód: NETPLA2462
Planet software CloudViewerPro - monitoring a správa síťových zařízení, licence ZDARMA
1 Kč

PLANET CloudViewerPro; Inteligentní aplikace pro monitorování a správu vaší sítě v cloudu . S PLANET CloudViewerPro lze sledovat stav vaší sítě v reálném čase kdykoli a kdekoli...

Kód: NETPLA2492
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 9 - 303 položek celkem