Aku rázový šroubovák 1/4" Li-ion LXTB 18V/2,0 Ah
Kód: DTD158WVE
Garance doručení
Na přepravě nám záleží. Klademe velký důraz na kvalitní zabalení zboží

Nová akce každý týden
Každý týden pro Vás připravíme novou zajímavou akci

Doručení PPL
Rychlé doručení přes společnost PPL

Rychlé doručení
Zboží, které máme skladem expedujeme nejdéle následující pracovní den

Specialista na bezpečnostní technologie
Nabízíme produkty kvalitních výrobců bezpečnostních technologií

Velké skladové zásoby
Přes 35 000 položek skladem
Související produkty
Detailní popis produktu
- Lehký a kompaktní jednorychlostní aku rázový šroubovák
- Technologie XPT umožňující použití v prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí
- Spolehlivý bezuhlíkový motor umožňující delší použití na jedno nabití akumulátoru
- Nízká hmotnost, velmi kompaktní tvar, ergonomicky tvarovaná pogumovaná rukojeť
- Odolná převodovka s celokovovou konstrukcí a hliníkovým krytem
- Dokonalé vyvážení stroje
- LED osvětlení pracovní plochy s funkcí dosvitu
- Elektronický vypínač,motorová brzda, L/P chod
- Součástí dodávky jsou dva akumulátory BLB182, nabíječka DC18WA a kufr.
- Příslušenství
- Přepravní kufr ()
- 2 ks akumulátoru BLB182 (1915F4-6)
- Nabíječka DC18WA (1915F1-2)
https://katalog.makita.cz/priloha.php?ak=2875421#DTD158.pdf
https://katalog.makita.cz/priloha.php?ak=2875426#Prohlášení o shodě DTD1581.pdf
https://katalog.makita.cz/priloha.php?ak=2875407#DTD158_view.pdf
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LXT 18V |
|---|---|
| Záruka: | 3 |
| EAN: | 0197050018762 |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
| Akumulátor: | Li-ion 18V / 2,0Ah |
| Rozměry (DxŠxV): | 125 x 81 x 233 mm |
| Otáčky naprázdno: | 0 - 3.400 min-1 |
| Upínání nástroje: | šestihran 1/4" |
| Max. utahovací moment: | 170 Nm |
| Počet úderů naprázdno: | 0 - 3.600 min-1 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
