Apple Mac mini 2024 / M4 PRO / 12C CPU / 16C GPU / 24GB RAM / 512GB SSD / HDMI / USB-C / Thunderbolt 5
Kód: POCAPP1101
Garance doručení
Na přepravě nám záleží. Klademe velký důraz na kvalitní zabalení zboží

Nová akce každý týden
Každý týden pro Vás připravíme novou zajímavou akci

Doručení PPL
Rychlé doručení přes společnost PPL

Rychlé doručení
Zboží, které máme skladem expedujeme nejdéle následující pracovní den

Specialista na bezpečnostní technologie
Nabízíme produkty kvalitních výrobců bezpečnostních technologií

Velké skladové zásoby
Přes 35 000 položek skladem
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost a multimédia |
|---|---|
| Záruka: | 12 |
| EAN: | 195949942570 |
| Barva: | stříbrná |
| Bluetooth: | ano |
| Bluetooth, specifikace: | 5.3 |
| Čtečka čipových karet: | ne |
| Čtečka paměťových karet: | ne |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2,6 |
| HDMI (počet): | 1 |
| Hmotnost (kg): | 0,73 |
| Instalovaný operační systém: | macOS Sequoia |
| Integrovaný tuner: | ne |
| LAN: | ano |
| LAN, specifikace: | Gigabit |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 4,5 |
| Max. výkon zdroje (W): | 155 |
| Operační systém: | ano |
| Počet jader procesoru: | 12 |
| Procesor: | Apple |
| Provedení PC skříně: | Mini PC |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Rozměry: | 127 × 127 × 50 mm |
| Set pamětí: | 1× 24 GB |
| Slot pro bezpečnostní zámek: | ne |
| Sluchátkový výstup (počet): | 1 |
| TDP (W): | 40 |
| Technologie SSD: | ano |
| Typ grafické karty: | integrovaná |
| Typ grafické paměti: | integrovaná |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Typ procesoru: | Apple M4 Pro |
| USB Typ C (počet): | 2 |
| VESA uchycení: | ne |
| Vestavěné reproduktory: | ano |
| Vestavěné reproduktory – typ: | mono |
| Vestavěný mikrofon: | ne |
| Vhodné pro virtuální realitu (VR Ready): | ne |
| Výrobce: | APPLE |
| Wi-Fi: | ano |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11ax |
| Zařízení OSIS: | ano |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 12 |
| Formát - Systémový disk: | PCI-E |
| Grafická karta: | Apple |
| Grafický čip: | Apple GPU |
| Kapacita paměti RAM (GB): | 24 |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
| Thunderbolt 5 (počet): | 3 |
| Velikost disku (GB): | 512 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| LAN: | ano |
| Barva: | stříbrná |
| TDP (W): | 40 |
| Wi-Fi: | ano |
| Rozměry: | 127 × 127 × 50 mm |
| Výrobce: | APPLE |
| Procesor: | Apple |
| Bluetooth: | ano |
| HDMI (počet): | 1 |
| Set pamětí: | 1× 24 GB |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Hmotnost (kg): | 0,73 |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Grafický čip: | Apple GPU |
| Typ procesoru: | Apple M4 Pro |
| VESA uchycení: | ne |
| Zařízení OSIS: | ano |
| Grafická karta: | Apple |
| LAN, specifikace: | Gigabit |
| Operační systém: | ano |
| Technologie SSD: | ano |
| USB Typ C (počet): | 2 |
| Integrovaný tuner: | ne |
| Velikost disku (GB): | 512 |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11ax |
| Max. výkon zdroje (W): | 155 |
| Typ grafické karty: | integrovaná |
| Vestavěný mikrofon: | ne |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Provedení PC skříně: | Mini PC |
| Thunderbolt 5 (počet): | 3 |
| Typ grafické paměti: | integrovaná |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Bluetooth, specifikace: | 5.3 |
| Čtečka čipových karet: | ne |
| Formát - Systémový disk: | PCI-E |
| Počet jader procesoru: | 12 |
| Kapacita paměti RAM (GB): | 24 |
| Vestavěné reproduktory: | ano |
| Čtečka paměťových karet: | ne |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 12 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2,6 |
| Sluchátkový výstup (počet): | 1 |
| Vestavěné reproduktory – typ: | mono |
| Instalovaný operační systém: | macOS Sequoia |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 4,5 |
| Slot pro bezpečnostní zámek: | ne |
| Vhodné pro virtuální realitu (VR Ready): | ne |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
