AWSH1205B
Kód: E001-5573
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Stabilizovaný zálohovaný zdroj 13.8V / 5A s výstupem pro záložní akumulátor 12V/7Ah.
Detailní popis produktu
AWSH1205B Zálohovaný zdroj 12VDC 5A
Vlastnosti:
  • pulzní zdroj se zálohou pro 7Ah akumulátor
  • regulované výstupní napětí 12 - 14VDC
  • zatížení 5A max.
  • elektronická ochrana proti přetížení a zkratu
  • elektronická ochrana akumulátoru proti podpětí a přepětí
  • LED signalizace stavu AC, dobíjení a poruchy
Technické parametry:
Vstupní napětí 100 - 240V/AC, 50/60Hz
Výstupní napětí typický 13.8V/DC, regulovatelná 12 - 14V/DC
Typ zdroje pulzní zdroj s účinností 85%, zvlnění
Výstupní proud 5A max. , trvale 3A
Proud nabíjení akumulátoru max. 0.8A
Výstupy NE
Přepěťová ochrana základní ochrana s varistory
Záložní akumulátor typicky 7Ah / 12V
Pracovní teplota 0°C - 45°C
Rozměry (š x v x h ) 129 x 98 x 38mm
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje DC
Modul: Napájecí zdroj
Instalace: Volná
Výstupní napětí: 12V;13,8V