AWSY1205BR-PCB
Kód: E001-5571
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Stabilizovaný zálohovaný zdroj 13.8V "modul PCB", technické výstupy stavu AC a akumulátoru.
Detailní popis produktu
AWSY1205BR-PCB Modul zálohovaný zdroj 12VDC, technické výstupy
Vlastnosti:
  • pulzní zdroj se zálohou
  • regulované výstupní napětí 12 - 14VDC
  • trvalé zatížení 3A, krátkodobě 5A max.
  • LED signalizace na předním panelu
  • zdroj pouze jako modul pro instalaci do boxu
Typ zdroje pulzní zdroj s účinností 85%
Trvalý výstupní proud 3 A
Max. krátkodobý výstupní proud         5 A
Proud nabíjení akumulátoru max. 0.8A
Výstupy 2 x RELÉ stav AC a akumulátoru
Přepěťová ochrana základní ochrana s varistory
Maximální kapacita akumulátor 18Ah / 12V
Pracovní teplota 0°C - 45°C
Rozměry (š x v x h ) 150 x 90 x 60mm
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje DC
Modul: Napájecí zdroj
Instalace: Volná
Výstupní napětí: 12V;13,8V