AWSY1205BR + TP1270
Kód: B007
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Zvýhodněná sada zdroje a 12V7Ah akumulátoru. Stabilizovaný zálohovaný zdroj 13.8V v boxu a 7Ah akumulátor, technické výstupy stavu AC a akumulátoru.
Detailní popis produktu
AWSY1205BR + TP1270 Zvýhodněná sada zálohovaného zdroje 12VDC
Vlastnosti:
  • pulzní zdroj se zálohou s místem pro 7Ah akumulátor
  • regulované výstupní napětí 12 - 14VDC
  • trvalé zatížení 3A, krátkodobě 5A max.
  • technické relé výstupy stavu zdroje
  • elektronická ochrana proti přetížení a zkratu
  • elektronická ochrana akumulátoru proti podpětí a přepětí
  • LED signalizace na předním panelu
  • zdroj v kompaktním plastovém krytu
  • signalizace stavu AC, dobíjení a poruchy
Technické parametry:
Vstupní napětí 100 - 240V/AC, 50/60Hz
Výstupní napětí typický 13.8V/DC, regulovatelná 12 - 14V/DC
Typ zdroje pulzní zdroj s účinností 85%
Trvalý výstupní proud 3 A
Max. krátkodobý výstupní proud         5 A
Proud nabíjení akumulátoru max. 0.8A
Výstupy 2 x RELÉ stav AC a akumulátoru
Přepěťová ochrana základní ochrana s varistory
Prostor pro akumulátor 7Ah / 12V
Pracovní teplota 0°C - 45°C
Rozměry (š x v x h ) 167 x 222 x 102mm
Váha 0.8 kg bez akumulátoru
Doplňkové parametry
Kategorie: Kontrola přístupu a docházky
Modul: Napájecí zdroj;Zvýhodněná sada
Instalace: Volná
Provedení krytu: Plastový;Se zdrojem
Výstupní napětí: 12V;13,8V