AWSY1205MA + TP12180
Kód: B005
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Zvýhodněná sada zdroje AWSY1205MA a akumulátoru 12V 18Ah TP12180
Detailní popis produktu
AWSY1205MA Zálohovaný zdroj 12VDC
Vlastnosti:
  • pulzní zdroj se zálohou s místem pro 18Ah akumulátor
  • regulované výstupní napětí 12 - 14VDC
  • trvalé zatížení 3A, krátkodobě 5A max.
  • technické relé výstupy stavu zdroje
  • elektronická ochrana proti přetížení a zkratu
  • elektronická ochrana akumulátoru proti podpětí a přepětí
  • LED signalizace na předním panelu
  • zdroj v kompaktním plastovém krytu
  • signalizace stavu AC, dobíjení a poruchy
Technické parametry:
Vstupní napětí 100 - 240V/AC, 50/60Hz
Výstupní napětí typický 13.8V/DC, regulovatelná 12 - 14V/DC
Typ zdroje pulzní zdroj s účinností 85%
Trvalý výstupní proud 3 A
Max. krátkodobý výstupní proud         5 A
Proud nabíjení akumulátoru max. 0.8A
Výstupy 2 x RELÉ stav AC a akumulátoru
Přepěťová ochrana základní ochrana s varistory
Prostor pro akumulátor 18Ah / 12V
Pracovní teplota 0°C - 45°C
Rozměry (š x v x h ) 210 x 310 x 85mm
Váha 1,2 kg bez akumulátoru
TP12180
Použití
  • elektronické zabezpečovací systémy ( EZS)
  • výjimečně do záložních zdrojů (UPS)
  • elektronické protipožární systémech (EPS)
  • dětské hračky
  • telekomunikace
  • další všeobecné použití
Technické parametry
  • Napětí: 12 V
  • Kapacita: 18 Ah
  • šířka [mm] 77
  • výška [mm] 168
  • výška s kontakty 168
  • hmotnost 5,32 kg
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje DC
Modul: Napájecí zdroj;BaterieAkumulátor;Zvýhodněná sada
Instalace: Volná
Typ systému: Autonomní;Evidence přístupu;Evidence docházky;Zabezpečovací signalizace
Provedení krytu: Se zdrojem
Výstupní napětí: 12V;13,8V;15V