AWSY1205MA
Kód: S100-0501
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Stabilizovaný zálohovaný zdroj 13.8V v boxu s místem pro 12V/18Ah akumulátor, technické výstupy stavu AC a akumulátoru.
Detailní popis produktu
AWSY1205MA Zálohovaný zdroj 12VDC
Vlastnosti:
  • pulzní zdroj se zálohou s místem pro 18Ah akumulátor
  • regulované výstupní napětí 12 - 14VDC
  • trvalé zatížení 3A, krátkodobě 5A max.
  • LED signalizace na předním panelu
  • zdroj v kompaktním plastovém krytu
Typ zdroje pulzní zdroj s účinností 85%
Trvalý výstupní proud 3 A
Max. krátkodobý výstupní proud         5 A
Proud nabíjení akumulátoru max. 0.8A
Výstupy 2 x RELÉ stav AC a akumulátoru
Přepěťová ochrana základní ochrana s varistory
Prostor pro akumulátor 18Ah / 12V
Pracovní teplota 0°C - 45°C
Rozměry (š x v x h ) 210 x 310 x 85mm
Váha 1,2 kg bez akumulátoru
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje DC
Modul: Napájecí zdroj
Instalace: Volná
Provedení krytu: Ocelový;Se zdrojem
Výstupní napětí: 12V;13,8V