AWSY2405BR-PCB Type- B Power supply 24V/5A service relé
Kód: E001-7909
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Není skladem
Možnosti doručení
Stabilizovaný zálohovaný zdroj 24V "modul PCB", technické výstupy stavu AC a akumulátoru.
Detailní popis produktu
AWSY2405BR-PCB Modul zálohovaný zdroj 24VDC, technické výstupy
  • pulzní zdroj se zálohou
  • regulované výstupní napětí 24 – 28VDC
  • trvalé zatížení 3A, krátkodobě 5A max.
  • technické relé výstupy stavu zdroje
  • elektronická ochrana proti přetížení a zkratu
  • elektronická ochrana akumulátoru proti podpětí a přepětí
  • LED signalizace
  • signalizace stavu AC, dobíjení a poruchy
Technické parametry:
Vstupní napětí
240V/AC, 50/60Hz
Výstupní napětí
typický 26.8V/DC, regulovatelné 24 – 28V/DC
Typ zdroje
pulzní zdroj s účinností 85%
Trvalý výstupní proud
3 A
Max. krátkodobý výstupní proud
Max. 5 A, elektronická ochrana přetížení
Proud nabíjení akumulátoru
max. 1A
Výstupy
2 x RELÉ stav AC a akumulátoru
Přepěťová ochrana
základní ochrana s varistory
Záložní akumulátor
2 x 18Ah / 12V
Pracovní teplota
0°C - 45°C
Rozměry (š x v x h )
220 x 100 x 65mm
Certifikát
CE, EMC
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje DC
Modul: Napájecí zdroj
Instalace: Volná
Typ systému: Požární signalizace
Výstupní napětí: 24V