Dahua ESL-E026C-F elektronický štítek/ 2,6" 296x152/ rozměr 83 × 41 × 12,4mm/ Black and white/ LED indikator/ do -25st
Kód: NETDAH3831
Novinka Připravujeme
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Není skladem
Detailní popis produktu
Dahua ESL-E026C-F
Automatické překlápění stránek
Automatická aktualizace zásob
Upozornění na nízké zásoby
Personalizovaný provoz na pozadí
Odolnost vůči nízkým teplotám a mrazu
Lze použít v prostředí s nízkou teplotou až -25 °C.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ displeje: E-Ink
Zobrazované barvy: černá, bílá
Úhlopříčka: 2,6"
Rozlišení: 296 × 152 px
LED indikace: ano
Voděodolnost: ne
Rozhraní: Bluetooth, Wi-Fi
Baterie: 1× CF502540/CF502440, 1200 mAh (3 V)
Výdrž baterie: až 5 let (při ≤ čtyřech aktualizacích ESL denně)
Provozní teplota: -25 °C až +25 °C
Rozměry: 83 × 41 × 12,4 mm