Dahua ESL-E075B-N elektronický štítek/ 7,5" 800x480/ rozměr 176,8 x 124,3 x 13mm/ Black, white and red/ LED indikator
Kód: NETDAH3838
Akce Novinka Připravujeme
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní popis produktu
Dahua ESL-E075B-N
Automatické překlápění stránek
Automatická aktualizace zásob
Upozornění na nízké zásoby
Personalizovaný provoz na pozadí
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ displeje: E-Ink
Zobrazované barvy: černá, bílá, červená
Úhlopříčka: 7,5"
Rozlišení: 800 × 480 px
LED indikace: ano
Voděodolnost: ne
Rozhraní: Bluetooth, Wi-Fi, NFC
Baterie: 4× CR2450, vyměnitelná, 4× 600 mAh (3 V)
Výdrž baterie: až 5 let (při ≤ čtyřech aktualizacích ESL denně)
Provozní teplota: 0 °C až 40 °C
Rozměry: 176,8 × 124,3 × 13 mm