Dahua ESL-E102A-N elektronický štítek/ 10,2" 960x640/ rozměr 235 x 173 x 9,5mm/ Black, white and red/ LED indikator
Kód: NETDAH3839
Novinka Připravujeme
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Není skladem
Detailní popis produktu
Dahua ESL-E102A-N
Automatické překlápění stránek
Automatická aktualizace zásob
Upozornění na nízké zásoby
Zobrazované barvy: černá, bílá, červená
Úhlopříčka: 10,2"
Rozlišení: 960 × 640 px
LED indikace: ano
Voděodolnost: ne
Rozhraní: Bluetooth, Wi-Fi, NFC
Baterie: 4× CR2450, vyměnitelná, 4× 600 mAh (3 V)
Výdrž baterie: až 5 let (při ≤ čtyřech aktualizacích ESL denně)
Provozní teplota: 0 °C až 40 °C
Rozměry: 235 × 173 × 9,5 mm