Dahua ESL-E133A-N elektronický štítek/ 13,3" 960x680/ 298 x 225 x 10,3mm/ 3 barvy/ NFC
Kód: NETDAH4053
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní popis produktu
Dahua ESL-E133A-N
Zobrazované barvy: černá, bílá, červená
Úhlopříčka: 13,3"
Rozlišení: 960 × 680 px
LED indikace: ne
Voděodolnost: ne
Rozhraní: NFC
Baterie: 12× CR2430, vyměnitelná, 12× 300 mAh (3 V)
Výdrž baterie: až 5 let (při ≤ čtyřech aktualizacích ESL denně)
Provozní teplota: 0 °C až 40 °C
Rozměry: 298,5 × 225,5 × 10,3 mm