DC/DC25SU
Kód: S100-0205
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Měnič DC/DC 2,5A (140x43x45, Uin=9,5÷16VDC, Uout =18÷28VDC, max current: 2,5A/24V, AW: OC)
Detailní popis produktu
DC/DC25SU Měnič zvyšující napětí s nastavením DC/DC 18÷28VDC /2,5A
Vlastnosti:
  • Vstupní napětí: 9,5V÷16VDC
  • Rozsah regulace napětí: 18÷28VDC
  • Výstupní proud: 2,5A / 24VDC
  • Ochrana: OLP, SCP*
  • Technické výstupy: PSU – porucha měniče
  • Rozměry: L=140 W=43 H=45 mm
  • Instalace: montážní lišta s lepící páskou, montážní šrouby
  • Záruka: 2 léta od data výroby
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje DC
EAN: 5902135303955
Modul: Napájecí zdroj
Instalace: Volná
Výstupní napětí: 24V