DELL AC Adaptér 240W/ 7.4mm/ GaN SFF/ 1m kabel
Kód: NOTD57520





Detailní popis produktu
Dell napájecí adaptér 240WNapájecí adaptér už nemusíte nosit mezi domovem a kanceláří. Pořiďte si k notebooku druhý adaptér, jeden nechávejte v kanceláři a s druhým pracujte doma nebo na cestách. 240wattový napájecí adaptér Dell umožňuje práci s notebookem a nabíjení baterie z elektrické sítě. Tento produkt byl testován a ověřen v počítačích Dell. Pokud jej budete používat s počítači Dell, vztahuje se na něj technická podpora společnosti Dell.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Příkon: 240 W
Kompatibilita:
Alienware M15 R7
Alienware M15 R7 AMD
Alienware M17 R5 AMD
Alienware x15 R2
Alienware x16 R1
Alienware x17 R2
Precision 7670
Precision 7680
Precision 7770
Precision 7780
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Originální |
|---|---|
| Záruka: | 12 |
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 5397184877623 |
| Barva: | černá |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Druh příslušenství: | napájecí adaptér |
| Max. výkon zdroje (W): | 240 |
| Napájecí napětí (V): | 19,5 |
| Typ nabíječky: | do sítě |
| Výrobce: | DELL |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 12 |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| GaN: | ano |
| Napájecí konektor: | DC jack (7,4 × 5,0 mm) |
| Napájecí konektor (počet): | 1 |
| Neviditelné ceny bez přihlášení: | ASM/B2B zneviditelnit |
| Originální | Alternativní: | originální |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
| Přívodní kabel: | ano |
| Zpracováno: | Schváleno |
| GaN: | ano |
| Barva: | černá |
| Výrobce: | DELL |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Typ nabíječky: | do sítě |
| Přívodní kabel: | ano |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Napájecí konektor: | DC jack (7,4 × 5,0 mm) |
| Napájecí napětí (V): | 19,5 |
| Druh příslušenství: | napájecí adaptér |
| Max. výkon zdroje (W): | 240 |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 12 |
| Napájecí konektor (počet): | 1 |
| Originální | Alternativní: | originální |
| Neviditelné ceny bez přihlášení: | ASM/B2B zneviditelnit |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
