DELL Pro 13-14 Plus EcoLoop Backpack CP5426G/ batoh pro notebooky do 14"
Kód: NOTD60810





Související produkty
Detailní popis produktu
Dell Pro 13–14 Plus EcoLoop Backpack CP5426G – ať vás práce zavede kamkoli
Kvalitní batoh Dell Pro 13–14 Plus EcoLoop Backpack CP5426G pro firemní život v pohybu. Poskytuje nejenom vysokou ochranu pro váš notebook během častého přenášení, ale také možnosti pro chytrou organizaci příslušenství. Lehký a moderní batoh vám tak poskytne komplexní ochranu vaší mobilní kanceláře, kterou si pohodlně všude vezmete s sebou. Je ideální pro každodenní nošení, ať už dojíždíte do kanceláře, nebo pracujete vzdáleně odkudkoli.
Výrobní postupy berou ohled také na životní prostředí a podporují lepší udržitelnost. Například vnější voděodolná tkanina je vyrobena ze 100% recyklovaného plastu. Vnitřní prostor umožňuje vložení tabletu nebo notebooku o velikosti až 14 palců a zajišťuje efektivní ochranu zařízení během přenosu. Extra silné polstrování z PE pěny a s podšívkou Nylex a zvyšuje pevnost a oporu pro komfortní nošení na zádech.

Batoh pro notebook do úhlopříčky 14" nabízející především praktičnost a pohodlnost při cestování. Polstrovaný interiér z PE pěny s podšívkou Nylex zajišťuje dostatečnou ochranu notebooku proti poškrábání. Telefon, peněženku a další příslušenství lze uschovat také do přední přihrádky s vestavěnými organizéry. Uložením láhve či deštníku do bočních kapes ušetříte další cenné místo. Polstrované ramenní popruhy a tvarovaný polstrovaný zádový panel se postarají o celodenní pohodlí. Reflexní proužky na bočních kapsách a ramenních popruzích zvyšují viditelnost a bezpečnost. Vnější voděodolná tkanina je vyrobena ze 100% recyklovaného plastu s certifikací OceanCycle.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro notebooky: 13"–14"
Max. rozměry zařízení: 340 × 240 × 20 mm
Rozměry: 400 × 270 × 165 mm
Hmotnost: 450 g
Materiál: 350D Ripstop, polyuretan, polyuretanová pěna
Barva: šedá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | do 15,6" |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.803 kg |
| EAN: | 5397184961384 |
| Barva: | šedá |
| Délka záruky (měsíce): | 36 |
| Druh příslušenství: | batoh |
| Hmotnost (g): | 450 |
| Rozměry: | 400 × 270 × 165 mm |
| Úhlopříčka (palce): | 14 |
| Výrobce: | DELL |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 36 |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Neviditelné ceny bez přihlášení: | ASM/B2B zneviditelnit |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Barva: | šedá |
| Rozměry: | 400 × 270 × 165 mm |
| Výrobce: | DELL |
| Hmotnost (g): | 450 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Úhlopříčka (palce): | 14 |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Druh příslušenství: | batoh |
| Délka záruky (měsíce): | 36 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 36 |
| Neviditelné ceny bez přihlášení: | ASM/B2B zneviditelnit |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
