DELL Pro Max 14 MC14250/ Ultra 7-265H/ 64GB/ 512GB SSD/ 14" FHD+/ RTX PRO 500 6GB/ FPR/ W11Pro/ vPro/ 3Y PS/bez adaptéru
Kód: NOTD64520
Garance doručení
Na přepravě nám záleží. Klademe velký důraz na kvalitní zabalení zboží

Nová akce každý týden
Každý týden pro Vás připravíme novou zajímavou akci

Doručení PPL
Rychlé doručení přes společnost PPL

Rychlé doručení
Zboží, které máme skladem expedujeme nejdéle následující pracovní den

Specialista na bezpečnostní technologie
Nabízíme produkty kvalitních výrobců bezpečnostních technologií

Velké skladové zásoby
Přes 35 000 položek skladem
Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AI Ready notebooky |
|---|---|
| EAN: | 5397321003120 |
| Barva: | černá |
| Bluetooth: | ano |
| Bluetooth, specifikace: | 5.4 |
| Čipová sada: | Intel SoC |
| Čtečka čipových karet: | ano |
| Čtečka paměťových karet: | ne |
| Délka záruky (měsíce): | 36 |
| Dotykový displej: | ne |
| Frekvence pamětí (MHz): | 7500 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2,2 |
| HDMI (počet): | 1 |
| Hmotnost (kg): | 1,79 |
| Instalovaný operační systém: | Windows 11 Pro |
| Integrovaný tuner: | ne |
| Jas (cd/m2): | 300 |
| Kapacita baterie (Wh): | 72 |
| Klávesnice: | ano |
| LAN: | ano |
| LAN, specifikace: | Gigabit |
| Materiál: | plast |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 5,3 |
| Model procesoru: | 265H |
| Numerická klávesnice: | ne |
| Operační systém: | ano |
| Platforma TPM: | ano |
| Počet článků baterie: | 4 |
| Počet jader procesoru: | 16 |
| Počet paměťových slotů: | 1 |
| Podsvícení klávesnice: | ano |
| Poměr stran: | 16 : 10 |
| Povrch displeje: | matný |
| Pozorovací úhly (H/V (°)): | 178/178 |
| Procesor: | Intel |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Rozhraní: | PCIe 4.0 NVMe (Gen4) |
| Rozlišení (bodů): | 1920 × 1200 |
| Rozlišení přední kamery (Mpx): | 2,0 |
| Rozměry: | 313 × 227,3 × 18,9 mm |
| Set pamětí: | 1× 16 GB |
| Slot pro bezpečnostní zámek: | ano |
| TDP (W): | 28 |
| Technologie baterie: | Li-polymerová |
| Technologie SSD: | ano |
| Thunderbolt 4 (počet): | 2 |
| Touchpad: | ano |
| Trackpoint: | ne |
| Typ grafické karty: | dedikovaná |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Úhlopříčka (palce): | 14 |
| USB 3.0 (počet): | 2 |
| Velikost grafické paměti (GB): | 6 |
| Vestavěné reproduktory: | ano |
| Vestavěné reproduktory – typ: | stereo |
| Vestavěný mikrofon: | Ano |
| Vestavěný mikrofon – typ: | stereo |
| Výrobce: | DELL |
| Webkamera přední: | ano |
| Webkamera zadní: | ne |
| Wi-Fi: | ano |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Zabezpečení otiskem prstu: | ano |
| Zobrazovací frekvence (Hz): | 60 |
| Projektová cena: | ano |
| 4G/LTE/5G připojení: | ne |
| Adaptér v balení: | ne |
| AI podpora: | ano |
| AI výbava: | AI čip (NPU);Copilot klávesa;GPU s podporou AI |
| Analogový vstup/výstup zvuku (počet): | 1 |
| Copilot+ PC: | ne |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 36 |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Formát - Systémový disk: | M.2 |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX PRO 500 |
| Kapacita paměti RAM (GB): | 16 |
| Neviditelné ceny bez přihlášení: | ASM/B2B zneviditelnit |
| NPU: | Intel® AI Boost |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
| Velikost disku (GB): | 512 |
| Výkon NPU (TOPs): | 13 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| LAN: | ano |
| NPU: | Intel® AI Boost |
| Barva: | černá |
| TDP (W): | 28 |
| Wi-Fi: | ano |
| Rozměry: | 313 × 227,3 × 18,9 mm |
| Výrobce: | DELL |
| Materiál: | plast |
| Procesor: | Intel |
| Rozhraní: | PCIe 4.0 NVMe (Gen4) |
| Touchpad: | ano |
| AI výbava: | AI čip (NPU);Copilot klávesa;GPU s podporou AI |
| Bluetooth: | ano |
| Jas (cd/m2): | 300 |
| AI podpora: | ano |
| Copilot+ PC: | ne |
| HDMI (počet): | 1 |
| Klávesnice: | ano |
| Set pamětí: | 1× 16 GB |
| Trackpoint: | ne |
| Typ panelu: | IPS |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Čipová sada: | Intel SoC |
| Hmotnost (kg): | 1,79 |
| Poměr stran: | 16 : 10 |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX PRO 500 |
| Platforma TPM: | ano |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ Ultra 7 |
| USB 3.0 (počet): | 2 |
| Rozlišení (bodů): | 1920 × 1200 |
| Výkon NPU (TOPs): | 13 |
| LAN, specifikace: | Gigabit |
| Model procesoru: | 265H |
| Operační systém: | ano |
| Povrch displeje: | matný |
| Projektová cena: | ano |
| Technologie SSD: | ano |
| Webkamera zadní: | ne |
| Adaptér v balení: | ne |
| Dotykový displej: | ne |
| Úhlopříčka (palce): | 14 |
| Webkamera přední: | ano |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Integrovaný tuner: | ne |
| Velikost disku (GB): | 512 |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Typ grafické karty: | dedikovaná |
| Vestavěný mikrofon: | ano |
| 4G/LTE/5G připojení: | ne |
| Délka záruky (měsíce): | 36 |
| Kapacita baterie (Wh): | 72 |
| Pozorovací úhly (H/V (°)): | 178/178 |
| Technologie baterie: | Li-polymerová |
| Thunderbolt 4 (počet): | 2 |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Frekvence pamětí (MHz): | 7500 |
| Numerická klávesnice: | ne |
| Počet článků baterie: | 4 |
| Bluetooth, specifikace: | 5.4 |
| Čtečka čipových karet: | ano |
| Formát - Systémový disk: | M.2 |
| Počet jader procesoru: | 16 |
| Podsvícení klávesnice: | ano |
| Kapacita paměti RAM (GB): | 16 |
| Počet paměťových slotů: | 1 |
| Vestavěné reproduktory: | ano |
| Vestavěný mikrofon – typ: | stereo |
| Čtečka paměťových karet: | ne |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 36 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2,2 |
| Zobrazovací frekvence (Hz): | 60 |
| Zabezpečení otiskem prstu: | ano |
| Vestavěné reproduktory – typ: | stereo |
| Instalovaný operační systém: | Windows 11 Pro |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 5,3 |
| Rozlišení přední kamery (Mpx): | 2,0 |
| Slot pro bezpečnostní zámek: | ano |
| Velikost grafické paměti (GB): | 6 |
| Neviditelné ceny bez přihlášení: | ASM/B2B zneviditelnit |
| Analogový vstup/výstup zvuku (počet): | 1 |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
