DELL Pro Max Plus 16 MB16250/ Ultra 7 265HX/ 32GB/ 1TB SSD/ 16" FHD+/RTX PRO 2000 8GB/FPR/W11Pro/vPro/3Y PS/bez adaptéru
Kód: NOTD64620





Související produkty
Detailní popis produktu
Dell Pro Max Plus 16 MB16250 – pracovní gladiátor pro 21. století
Notebook Dell Pro Max Plus 16 MB16250, který obsahuje přesně to, co potřebujete pro nekompromisní produktivitu v moderním pracovním prostředí. Je navržen pro náročné uživatele, kteří v rámci jednoho zařízení chtějí tvořit, analyzovat a efektivně pracovat s umělou inteligencí – aniž by opadnul výkon. O ten se stará procesor Intel Core Ultra 7 265HX s integrovanou NPU jednotkou, který zvládne i tu nejdivočejší pracovní zátěž. V kombinaci s grafickou kartou NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell zvládne renderování, modelování, analytiku, profi software nebo AI aplikace.

Nadpis
Vestavěná AI jednotka optimalizuje pracovní postupy, zrychluje výpočty umělé inteligence a šetří čas například při generování obsahu. Díky obří 32GB RAM DDR5 klidně zvládne všechny procesy najednou a plynule v rámci multitaskingu. Notebook Dell Pro Max Plus 16 MB16250 vám odprezentuje obsah na ploše 16palcového displeje s Full HD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvenci. Produkuje ostrý obraz ve věrných a bohatých barvách díky pokrytí 100 % barevného prostoru DCI-P3. Je ideální pro videokonference, editační a tvůrčí činnost, ale i třeba jen sledování filmů nebo seriálů.
- Seznam
Vysokorychlostní SSD úložiště s kapacitou 1 TB má místo pro všechno, co chcete uložit – včetně velkých projektů nebo multimédií ve vysokém rozlišení. Současně tato jednotka podporuje rychlý přístup k datům, okamžité načítání aplikací a spuštění celého systému. Výbava obsahuje podsvícenou klávesnici se samostatnou klávesou Copilot, se kterým se ihned vydáte do světa efektivní tvorby obsahu na základě vašeho zadání.






AI nástroj Microsoft Copilot se uplatní při práci i studiu, rešerších, získávání informací, tvorbě článků, e-mailů a další rutinní práci v kanceláři. Integrovaná technologie Waves Max Audio Pro zajistí videohovory bez šumu a prezentace s grácií. Nechybí ani integrovaná čtečka otisku prstů pro zabezpečení citlivých dat. Notebook Dell Pro Max Plus 16 MB16250 splňuje standard odolnosti MIL-STD 810H, takže jeho konstrukce zvládne nejenom pracovní stres, ale také nějaký ten pád nebo vysokou mechanickou zátěž.

Dell Pro Max Plus 16 MB16250
Špičkový business notebook s pokročilými AI funkcemi a profesionální grafikou pro náročné uživatele.
Dell Pro Max Plus 16 představuje novou generaci výkonných pracovních stanic vybavených procesorem Intel® Core™ Ultra 7 265HX s vPro technologií a profesionální grafikou NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell s 8GB GDDR7 pamětí. Notebook nabízí pokročilé AI funkce pro optimalizaci pracovních postupů a zpracování velkých datových sad.
Vyniká inovativním 3ventilátorovým chladicím systémem pro tichý a efektivní provoz i při maximálním zatížení. 16" Full HD+ displej s rozlišením 1920 × 1200 px podporuje variabilní obnovovací frekvencí až 120 Hz a pokrývá 100 % barevného prostoru DCI-P3 s jasem 500 nitů.
- Výkonný procesor Intel® Core™ Ultra 7 265HX s TDP 55 W a vPro technologií
- Profesionální grafika NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell s 8GB GDDR7 pamětí
- 32 GB DDR5 RAM (2× 16 GB) s frekvencí 6400 MT/s pro maximální výkon
- Rychlé 1TB Performance SSD se SED Ready šifrováním
- 16" Full HD+ displej s VRR 120 Hz, jasem 500 nitů a 100% pokrytím DCI-P3
- Pokročilé zabezpečení s čtečkou otisku prstů, Smart Card a NFC
- 8Mpx IR kamera s HDR podporou a UPD ready funkcemi
- Inovativní 3ventilátorový chladicí systém pro tichý provoz
- Wi-Fi 7 BE200 a Bluetooth pro nejrychlejší bezdrátové připojení
- 96Wh baterie s ExpressCharge™ technologií
Pokročilé AI a výkonnostní optimalizace
Intel® Core™ Ultra procesor s vestavěnými AI schopnostmi poskytuje flexibilní AI výkon pro optimalizaci pracovních postupů, zpracování dat a AI-enhanced aplikace.
Profesionální audio a video
Integrovaná technologie Waves Max Audio Pro s potlačením šumu zajišťuje křišťálově čistý zvuk při videokonferencích. 8Mpx IR kamera s HDR podporou a TNR5 technologií poskytuje špičkovou kvalitu obrazu s rychlým přihlášením.
Certifikace a spolehlivost
Notebook je testován podle standardu MIL-STD 810H pro odolnost proti běžnému opotřebení. ISV certifikace zajišťuje optimální kompatibilitu s profesionálním softwarem a maximální spolehlivost.
Udržitelnost a modularita
Jako první pracovní stanice s modulárním USB-C portem je navržena pro snadnější opravy. Obsahuje recyklované materiály včetně recyklovaného plastu, recyklovaného hořčíku a kobaltu.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 265HX, 55 W vPro
Operační paměť: 32 GB DDR5 (2× 16 GB, 6400 MT/s, CSoDIMM, non-ECC)
Úložiště: 1 TB Performance SSD, SED Ready
Displej: 16" Full HD+ LCD 1920 × 1200 px, 500 nitů, 100 % DCI-P3, VRR 120 Hz
Grafika: NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell 8 GB GDDR7
Kamera: 8 Mpx IR s HDR, UPD ready, TNR5
Konektivita: Wi-Fi 7 BE200, Bluetooth 5.4, Thunderbolt 5, Thunderbolt 4, USB 3.0, čtečka SD karet, HDMI, RJ-45
Zabezpečení: čtečka otisku prstů, Smart Card, NFC, IR kamera
Baterie: 96 Wh 6článková s ExpressCharge™
Adaptér: není součástí balení
Klávesnice: československá, podsvícená s numerickou částí, Copilot klávesa
Operační systém: Windows 11 Pro
Barva: šedá

Doplňkové parametry
| Kategorie: | AI Ready notebooky |
|---|---|
| EAN: | 5397321002307 |
| Barva: | šedá |
| Bluetooth: | ano |
| Bluetooth, specifikace: | 5.4 |
| Čipová sada: | Intel WM880 |
| Čtečka čipových karet: | ano |
| Čtečka paměťových karet: | ano |
| Délka záruky (měsíce): | 36 |
| Dotykový displej: | ne |
| Frekvence pamětí (MHz): | 6400 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2,6 |
| HDMI (počet): | 1 |
| Hmotnost (kg): | 2,55 |
| Instalovaný operační systém: | Windows 11 Pro |
| Integrovaný tuner: | ne |
| Jas (cd/m2): | 500 |
| Kapacita baterie (Wh): | 96 |
| Klávesnice: | ano |
| LAN: | ano |
| LAN, specifikace: | 2,5 Gb/s |
| Materiál: | plast, hliník |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 5,3 |
| Model procesoru: | 265HX |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Operační systém: | ano |
| Platforma TPM: | ano |
| Počet článků baterie: | 6 |
| Počet jader procesoru: | 20 |
| Počet paměťových slotů: | 2 |
| Podpora MemoryStick karet: | ne |
| Podpora microSD karet: | ne |
| Podpora SecureDigital karet: | ano |
| Podpora xD karet: | ne |
| Podsvícení klávesnice: | ano |
| Poměr stran: | 16 : 10 |
| Povrch displeje: | matný |
| Pozorovací úhly (H/V (°)): | 170/170 |
| Procesor: | Intel |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Rozlišení (bodů): | 1920 × 1200 |
| Rozlišení přední kamery (Mpx): | 8,0 |
| Rozměry: | 360 × 258,6 × 18,97 mm |
| Set pamětí: | 2× 16 GB |
| Slot pro bezpečnostní zámek: | ano |
| TDP (W): | 55 |
| Technologie baterie: | Li-Iontová |
| Technologie SSD: | ano |
| Thunderbolt 4 (počet): | 1 |
| Touchpad: | ano |
| Trackpoint: | ne |
| Typ grafické karty: | dedikovaná |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Úhlopříčka (palce): | 16 |
| USB 3.0 (počet): | 2 |
| Velikost grafické paměti (GB): | 8 |
| Vestavěné reproduktory: | ano |
| Vestavěné reproduktory – typ: | stereo |
| Vestavěný mikrofon: | Ano |
| Vestavěný mikrofon – typ: | stereo |
| Výrobce: | DELL |
| Webkamera přední: | ano |
| Webkamera zadní: | ne |
| Wi-Fi: | ano |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11be |
| Zabezpečení otiskem prstu: | ano |
| Zobrazovací frekvence (Hz): | 120 |
| Projektová cena: | ano |
| 4G/LTE/5G připojení: | ne |
| Adaptér v balení: | ne |
| AI podpora: | ano |
| AI výbava: | AI čip (NPU);Copilot klávesa;GPU s podporou AI |
| Analogový vstup/výstup zvuku (počet): | 1 |
| Copilot+ PC: | ne |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 36 |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Formát - Systémový disk: | M.2 |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX PRO 2000 |
| Kapacita paměti RAM (GB): | 32 |
| Neviditelné ceny bez přihlášení: | ASM/B2B zneviditelnit |
| NPU: | Intel® AI Boost |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
| Thunderbolt 5 (počet): | 2 |
| Velikost disku (GB): | 1000 |
| Výkon NPU (TOPs): | 13 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| LAN: | ano |
| NPU: | Intel® AI Boost |
| Barva: | šedá |
| TDP (W): | 55 |
| Wi-Fi: | ano |
| Rozměry: | 360 × 258,6 × 18,97 mm |
| Výrobce: | DELL |
| Materiál: | plast, hliník |
| Procesor: | Intel |
| Touchpad: | ano |
| AI výbava: | AI čip (NPU);Copilot klávesa;GPU s podporou AI |
| Bluetooth: | ano |
| Jas (cd/m2): | 500 |
| AI podpora: | ano |
| Copilot+ PC: | ne |
| HDMI (počet): | 1 |
| Klávesnice: | ano |
| Set pamětí: | 2× 16 GB |
| Trackpoint: | ne |
| Typ panelu: | IPS |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Čipová sada: | Intel WM880 |
| Hmotnost (kg): | 2,55 |
| Poměr stran: | 16 : 10 |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX PRO 2000 |
| Platforma TPM: | ano |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ Ultra 7 |
| USB 3.0 (počet): | 2 |
| Rozlišení (bodů): | 1920 × 1200 |
| Výkon NPU (TOPs): | 13 |
| LAN, specifikace: | 2,5 Gb/s |
| Model procesoru: | 265HX |
| Operační systém: | ano |
| Povrch displeje: | matný |
| Projektová cena: | ano |
| Technologie SSD: | ano |
| Webkamera zadní: | ne |
| Adaptér v balení: | ne |
| Dotykový displej: | ne |
| Podpora xD karet: | ne |
| Úhlopříčka (palce): | 16 |
| Webkamera přední: | ano |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Integrovaný tuner: | ne |
| Velikost disku (GB): | 1000 |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11be |
| Typ grafické karty: | dedikovaná |
| Vestavěný mikrofon: | ano |
| 4G/LTE/5G připojení: | ne |
| Délka záruky (měsíce): | 36 |
| Kapacita baterie (Wh): | 96 |
| Pozorovací úhly (H/V (°)): | 170/170 |
| Technologie baterie: | Li-Iontová |
| Thunderbolt 4 (počet): | 1 |
| Thunderbolt 5 (počet): | 2 |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Frekvence pamětí (MHz): | 6400 |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Počet článků baterie: | 6 |
| Bluetooth, specifikace: | 5.4 |
| Čtečka čipových karet: | ano |
| Formát - Systémový disk: | M.2 |
| Počet jader procesoru: | 20 |
| Podpora microSD karet: | ne |
| Podsvícení klávesnice: | ano |
| Kapacita paměti RAM (GB): | 32 |
| Počet paměťových slotů: | 2 |
| Vestavěné reproduktory: | ano |
| Vestavěný mikrofon – typ: | stereo |
| Čtečka paměťových karet: | ano |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 36 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2,6 |
| Zobrazovací frekvence (Hz): | 120 |
| Podpora MemoryStick karet: | ne |
| Zabezpečení otiskem prstu: | ano |
| Vestavěné reproduktory – typ: | stereo |
| Instalovaný operační systém: | Windows 11 Pro |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 5,3 |
| Podpora SecureDigital karet: | ano |
| Rozlišení přední kamery (Mpx): | 8,0 |
| Slot pro bezpečnostní zámek: | ano |
| Velikost grafické paměti (GB): | 8 |
| Neviditelné ceny bez přihlášení: | ASM/B2B zneviditelnit |
| Analogový vstup/výstup zvuku (počet): | 1 |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
