DS-1100KI(C)
Kód: NEUB000101
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Pouze pro přihlášené
Možnosti doručení
Klávesnice pro PTZ kamery a rekordéry Hikvision
Detailní popis produktu
HIKVISION DS-1100KI(C) - Ovládací klávesnice pro síťová zařízení HikVision
Podporuje síťový přístup k DVR, DVS, NVR, síťovým kamerám, multifunkčním video
centrům (MVC), dekodérům, iSecure a HikCentral
Technické údaje
  • Max. počet ovládaných IP zařízení (DVR/NVR/IPC/...) 256
  • 4D joystick (4 Axis)
  • LCD displej s rozl.1024 x 600
  • Podpora RS485
  • Podpora 1x USB
  • 1x Video výstup s rozl.1080P
  • Napájení 12VDC
  • Rozměry 435mm × 293mm × 110mm