DS-K4T100
Kód: EA60000101
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Pouze pro přihlášené
Možnosti doručení
Elektrický zámek pro skleněné, kovové a protipožární dveře
Detailní popis produktu
HIKVISION DS-K4T100 Elektrický zámek pro skleněné, kovové, skleněné a protipožární dveře
  • Elektrický zámek, leštěná a broušená nerezavějící ocel, tah 800 kg
  • Pracovní proud: 900 mA (startovací proud), 100 mA (pohotovostní proud), 12V DC + 10%
  • Schopnost 500 000 uzamčení
  • Signální výstup stavu uzamčení dveří
  • Provozní teplota: -10°C to +55°C
  • Napájení 12VDC+10%