DS-KAW60-2N
Kód: 1Y70000101
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
DS-KAW60-2N
Pouze pro přihlášené
Možnosti doručení
DIN zdroj 24VDC pro DS-KAD706Y/704Y
Detailní popis produktu
HIKVISION DS-KAW60-2N - DIN zdroj 24VDC pro injektory DS-KAD706/706-S/704
  • Rozsah napájecích napětí vstup: 85 - 264 VAC
  • Napětí na výstupu 24VDC
  • Výkon 60W
  • Pracovní teplota -30°C - 70°C
  • Splňuje bezpečnostní LPS (Limited Power Supply) podmínky
  • Instalace na DIN lištu TS35 / 7,5 nebo 15
  • 1 napájecí indikátor
  • Rozměry 53 x 90 x 55mm