GP12120F2
Kód: E000-2517
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Bezúdržbový VRLA hermetický uzavřený akumulátor 12V 12Ah, optimální životnost 5 let.
Detailní popis produktu
GP12120F2 bezúdržbový VRLA akumulátor 12V, 12Ah
 Technická specifikace:
Napětí: 12 V
Kapacita 20hod.: 12 Ah
Max. vyb. proud 5 sec.: 180 A
Optimální životnost: 5 let
Délka: 151 mm
Šířka: 98 mm
Výška: 94 mm
Výška s kontakty: 100 mm
Hmotnost: 3.67 kg
Typ pólu: Faston 6,3 mm
Použití: EZS, EPS
UPS
Všeobecné
Doplňkové parametry
Kategorie: Akumulátory
Modul: BaterieAkumulátor
Typ baterie: Záložní bezúdržbové
Napětí baterie: 12V