HAL3000 NUC Elite / Intel i5 210H/ 8GB DDR5 SO-DIMM/ 128GB PCIe3 SSD/ WiFi/ bez OS
Kód: PCHS9052





Detailní popis produktu
HAL3000 NUC Elite (Intel i5 210H)
Kompaktní mini PC s procesorem Intel Core 5-210H, 8 GB DDR5 pamětí a SSD diskem 128 GB.
HAL3000 NUC Elite představuje výkonné řešení v ultra kompaktním provedení UCFF (Ultra Compact Form Factor). Mini PC je osazen procesorem Intel® Core™ 5 210H a dodáván s 8 GB DDR5 5600 MT/s pamětí Kingston (SO-DIMM, CL46) a SSD diskem Patriot P320 128 GB (M.2 2280, PCIe Gen3×4 NVMe). Paměť lze rozšířit až na 96 GB DDR5 5600 ve dvou SO-DIMM slotech, úložiště pak doplnit druhým M.2 diskem.
Zařízení vyniká bohatou konektivitou včetně Wi-Fi 7 BE202, Bluetooth 5.4, 2,5G Ethernet a dvou portů Thunderbolt™ 4. Integrovaná grafika Intel® Graphics umožňuje připojení až čtyř 4K displejů současně prostřednictvím dvou HDMI 2.1 portů a dvou Thunderbolt 4 portů. Kompaktní rozměry 117 × 112 × 37 mm v černém provedení předurčují tento mini PC pro nasazení v kancelářích, vzdělávacích institucích i jako součást multimediálních řešení.

- Procesor Intel® Core™ 5 210H s integrovanou grafikou Intel® Graphics pro výkonné zpracování dat
- 8 GB DDR5 5600 MT/s paměť Kingston SO-DIMM CL46 součástí balení, rozšiřitelná až na 96 GB
- SSD Patriot P320 128 GB M.2 2280 PCIe Gen3×4 NVMe součástí balení (čtení až 1600 MB/s, zápis až 1000 MB/s)
- Dva M.2 sloty pro NVMe SSD (2280 PCIe Gen4×4 a 2242 PCIe Gen4×4) umožňující flexibilní konfiguraci úložiště
- Pokročilá bezdrátová konektivita Wi-Fi 7 BE202 s Bluetooth 5.4 pro maximální rychlost přenosu dat
- Dva porty Thunderbolt™ 4 typu-C s DisplayPort 2.1 pro rychlé přenosy a připojení periferií
- Podpora až čtyř 4K displejů současně prostřednictvím 2× HDMI 2.1 a 2× Thunderbolt 4
- Kompletní výbava portů včetně USB (1× USB-C, 3× USB 3.1, 1× USB 2.0) a 2,5G Ethernet
- Ultra kompaktní Slim provedení s rozměry pouhých 117 × 112 × 37 mm
- Podpora operačních systémů Windows 11 Pro, Ubuntu 24.04 LTS a RedHat Enterprise Linux






Flexibilní konfigurace úložiště
Systém je dodáván s SSD diskem Patriot P320 128 GB osazeným v hlavním slotu M.2 2280 PCIe Gen3×4 NVMe. Druhý slot M.2 2280 s rozhraním PCIe Gen4×4 umožňuje instalaci dalšího disku s kapacitou až 8 TB, zatímco slot 2242 PCIe Gen4×4 nabízí možnost rozšíření o třetí disk až 2 TB.
Profesionální konektivita
Přední panel obsahuje USB-C port a dva USB 3.2 Gen2 porty. Zadní panel je vybaven dvěma Thunderbolt™ 4 porty s DisplayPort 2.1, dalším USB 3.2 Gen 2, USB 2.0, dvěma HDMI 2.1 porty, 2,5G Ethernet RJ-45 a DC napájením. Kensington Lock zajišťuje fyzickou ochranu zařízení.
Obsah balení
AC adaptér 90 W, napájecí kabel pro EU, VESA držák se šrouby, kabelová svorka, bezpečnostní a regulační dokumentace, záruční list.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Procesor: Intel® Core™ 5 210H
Paměť: 8 GB DDR5 5600 MT/s Kingston SO-DIMM CL46 (2× SO-DIMM sloty, rozšiřitelné až na 96 GB)
Úložiště: Patriot P320 128 GB M.2 2280 PCIe Gen3×4 NVMe (čtení 1600 MB/s, zápis 1000 MB/s) + 1× volný M.2 2242 PCIe Gen4×4 NVMe slot
Grafika: Intel® Graphics (integrovaná)
Síť: Intel® Ethernet Controller I226-V/LM, 2,5G
Bezdrátová konektivita: Intel® Wi-Fi 7 BE202, Bluetooth 5.4
Přední porty: 1× USB-C, 2× USB 3.2 Gen2, Kensington Lock
Zadní porty: 2× Thunderbolt™ 4 typ-C, 1× USB 3.2 Gen 2, 1× USB 2.0, 2× HDMI 2.1, 1× RJ-45 LAN, 1× DC-in
Podporované displeje: až 4× 4K
Typ skříně: UCFF (Ultra Compact Form Factor)
Napájení: 90 W / 19 V DC
Rozměry: 117 × 112 × 37 mm
Hmotnost: 533 g
Barva: černá
Operační systém: bez OS
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mini PC |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| EAN: | 8592457295082 |
| Barva: | černá |
| Bezdrátové připojení: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| Bluetooth, specifikace: | 5.4 |
| Čipová sada: | Intel SoC |
| Čtečka čipových karet: | ne |
| Čtečka paměťových karet: | ne |
| Délka záruky (měsíce): | 36 |
| Frekvence pamětí (MHz): | 5600 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2,2 |
| HDMI (počet): | 2 |
| Hmotnost (kg): | 0,533 |
| Instalovaný operační systém: | Bez operačního systému |
| Integrovaný tuner: | ne |
| LAN: | ano |
| LAN, specifikace: | 2,5 Gb/s |
| M.2 port (počet): | 2 |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 4,8 |
| Max. výkon zdroje (W): | 90 |
| Model procesoru: | 210H |
| Napájecí napětí (V): | 19 |
| Operační systém: | ne |
| Patice procesoru: | integrovaný procesor |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet paměťových slotů: | 2 |
| Počet volných paměťových slotů: | 1 |
| Procesor: | Intel |
| Provedení PC skříně: | NUC |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Rozhraní: | PCIe 3.0 NVMe (Gen3) |
| Rozměry: | 117 × 112 × 37 mm |
| Set pamětí: | 1× 8 GB |
| Slot pro bezpečnostní zámek: | ano |
| TDP (W): | 45 |
| Technologie SSD: | ano |
| Thunderbolt 4 (počet): | 2 |
| Typ grafické karty: | integrovaná |
| Typ grafické paměti: | integrovaná |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ 5 |
| USB 2.0 (počet): | 1 |
| USB 3.1 (počet): | 3 |
| USB Typ C (počet): | 1 |
| VESA uchycení: | ano |
| Vestavěné reproduktory: | ne |
| Vestavěný mikrofon: | ne |
| Vhodné pro virtuální realitu (VR Ready): | ne |
| Výrobce: | HAL3000 |
| Wi-Fi: | ano |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11be |
| AI podpora: | ne |
| Copilot+ PC: | ne |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 36 |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Formát - Systémový disk: | M.2 |
| Grafická karta: | Intel |
| Grafický čip: | Intel Graphics |
| Kapacita paměti RAM (GB): | 8 |
| Velikost disku (GB): | 128 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| LAN: | ano |
| Barva: | černá |
| TDP (W): | 45 |
| Wi-Fi: | ano |
| Rozměry: | 117 × 112 × 37 mm |
| Výrobce: | HAL3000 |
| Procesor: | Intel |
| Rozhraní: | PCIe 3.0 NVMe (Gen3) |
| Bluetooth: | ano |
| AI podpora: | ne |
| Copilot+ PC: | ne |
| HDMI (počet): | 2 |
| Set pamětí: | 1× 8 GB |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Čipová sada: | Intel SoC |
| Hmotnost (kg): | 0,533 |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Grafický čip: | Intel Graphics |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ 5 |
| USB 2.0 (počet): | 1 |
| USB 3.1 (počet): | 3 |
| VESA uchycení: | ano |
| Grafická karta: | Intel |
| M.2 port (počet): | 2 |
| LAN, specifikace: | 2,5 Gb/s |
| Model procesoru: | 210H |
| Operační systém: | ne |
| Technologie SSD: | ano |
| USB Typ C (počet): | 1 |
| Patice procesoru: | integrovaný procesor |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Integrovaný tuner: | ne |
| Napájecí napětí (V): | 19 |
| Velikost disku (GB): | 128 |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11be |
| Max. výkon zdroje (W): | 90 |
| Typ grafické karty: | integrovaná |
| Vestavěný mikrofon: | ne |
| Délka záruky (měsíce): | 36 |
| Provedení PC skříně: | NUC |
| Thunderbolt 4 (počet): | 2 |
| Typ grafické paměti: | integrovaná |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Bezdrátové připojení: | ano |
| Frekvence pamětí (MHz): | 5600 |
| Bluetooth, specifikace: | 5.4 |
| Čtečka čipových karet: | ne |
| Formát - Systémový disk: | M.2 |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Kapacita paměti RAM (GB): | 8 |
| Počet paměťových slotů: | 2 |
| Vestavěné reproduktory: | ne |
| Čtečka paměťových karet: | ne |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 36 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2,2 |
| Instalovaný operační systém: | bez operačního systému |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 4,8 |
| Slot pro bezpečnostní zámek: | ano |
| Počet volných paměťových slotů: | 1 |
| Vhodné pro virtuální realitu (VR Ready): | ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
