Hikvision

mediální obraz

Vize HIKVISION

Posílit vizi bezpečnosti a udržitelného růstu světa.

 

Naše mise

Prozkoumat inovativní způsoby, jak lépe vnímat a porozumět světu, posílit vizi pro osoby s rozhodovací pravomocí a odborníky z praxe a spolupracovat na zvýšení bezpečnosti a pokroku udržitelného rozvoje po celém světě.

 

O Hikvision

Hikvision je odhodlána sloužit různým průmyslovým odvětvím prostřednictvím svých špičkových technologií strojového vnímání, umělé inteligence a velkých dat, což vede k budoucnosti AIoT:

 

  • Prostřednictvím komplexních technologií strojového vnímání se snažíme pomáhat lidem lépe se spojit s okolním světem;
  • S množstvím inteligentních produktů se snažíme identifikovat různé požadavky tím, že vám poskytneme inteligenci na dosah ruky;
  • Prostřednictvím inovativních aplikací AIoT jsme odhodláni umožnit každému jednotlivci užít si lepší budoucnost tím, že vytvoříme inteligentní svět, který je pohodlnější, efektivnější a bezpečnější. 

 

Hikvision poskytuje širokou škálu produktů fyzického zabezpečení, které zahrnují zabezpečení pomocí videa, řízení přístupu a poplašné systémy. Poskytujeme také integrovaná bezpečnostní řešení poháněná technologií AI, abychom koncovým uživatelům podpořili nové aplikace a možnosti pro správu bezpečnosti a business intelligence. Během posledních několika let jsme prohloubili své znalosti a zkušenosti v uspokojování potřeb zákazníků na různých vertikálních trzích pomocí profesionálních a inteligentních řešení, včetně chytrých měst, dopravy, maloobchodu, logistiky, energetiky a vzdělávání. Kromě toho společnost Hikvision rozšiřuje své podnikání na chytrou domácnost, robotiku, automobilovou elektroniku, inteligentní úložiště, požární zabezpečení, infračervené snímání, detekci rentgenového záření a lékařské zobrazování, aby prozkoumala nové kanály pro trvalý dlouhodobý vývoj.

 

Společnost Hikvision vytvořila jednu z nejrozsáhlejších marketingových sítí v oboru, která zahrnuje 66 dceřiných společností a poboček po celém světě, aby zajistila rychlé reakce na potřeby zákazníků, uživatelů a partnerů. Produkty Hikvision slouží různorodému souboru vertikálních trhů pokrývajících více než 150 zemí.

 

Společnost Hikvision vstoupila na burzu v květnu 2010 a je kotována na burze malých a středních podniků na burze cenných papírů v Shenzhenu.

 

text přes obrázek1363