Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 488 hodnocení
5
464x
4
11x
3
4x
2
1x
1
8x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

JB Avatar autora Jaroslav Brož Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.4.2026
Rychlé dodání, slušné jednání
VV Avatar autora Vojtěch Vilímek Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 1.4.2026
Rychlé jednání. vyřeší každý problém.
ZK Avatar autora Zdeněk Košina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.3.2026
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.3.2026
+ rychlý a spolehlivý

KO Avatar autora Kamil Očenášek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.3.2026
nad míru, všechno šlo jako po másle
IŠ Avatar autora Ing. Miroslav Švec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.3.2026
Bezproblémový nákup. doporučuji.
PŠ Avatar autora Petr Šitina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.3.2026
spolehlivý a rychlý
FF Avatar autora František Folttiny Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.3.2026
Přehledné nakupování, extrémně rychlá doprava.
IB Avatar autora Iveta Buiova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.3.2026
Jsem spokojena vse v naprostem poradku.
C Avatar autora cisar Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.3.2026
vše ok
Avatar autora Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 10.3.2026
Prostě normálka.
Avatar autora (Administrátor)
Děkujeme za Vaše hodnocení! Tým Kamerový Svět
JP Avatar autora Jolana Pěnkavova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.3.2026
Spokojenost s rychlostí dodání. Děkujeme.
MH Avatar autora Milli Hojdekrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.3.2026
Jsem spokojená, zboží odpovídá tomu, co jsem objednávala. Doporučuji,
VP Avatar autora Vítězslav Peter Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.3.2026
Doručení bylo opravdu rychlé. Skvělé!
VS Avatar autora Vítězslav Solich Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.3.2026
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.3.2026
Super obchod ,,,, můžu jen doporučit , zboží přišlo rychle a v pořádku..za super peníze super zboží .
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.2.2026
+ Při uzení,pečení masa,velice dobrý pomocník

Jednoduchá obsluha
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.2.2026
Spokojenost
DG Avatar autora Daniel Grzybek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.2.2026
Spokojen
JH Avatar autora Jan Házl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.2.2026
Super

Ovládací prvky výpisu

491 položek celkem