HP Zbook Fury 16 G11/ i9-14900HX/ 128GB DDR5/ 2TB SSD/ RTX 5000 16GB/ 16"WQXGA,matný/ W11P/ stříbrný
Kód: NOTCA0826





Související produkty
Detailní popis produktu
Notebook HP ZBook Fury 16 G11 – má na starosti ty nejnáročnější projekty
HP ZBook Fury 16 G11 představuje další generaci pracovních stanic, které se vměstnají do rozměrů notebooku. Tento model ve velmi výkonné konfiguraci je určen pro náročnou pracovní činnost a provoz profesionálního softwaru. Je osazen procesorem Intel Core i9 čtrnácté generace a ve spojení s kolosální 128GB RAM typu DDR5 se vyrovná i s bezprecedentním multitaskingem. Výpočetní výkon doplňuje dedikovaná grafická karta NVIDIA RTX 5000 pro provoz veškerého grafického softwaru a úkony, jako renderování, design, editace a další činnosti spojené s vašimi projekty.

Ve výbavě naleznete například čtečku otisku prstů pro rychlé a bezpečné přihlášení vaší osoby a ochranu citlivých dat. Nechybí 5Mpx IR webkamera či čtečka Smart karet. O kvalitní audio se starají reproduktory Poly Studio, samozřejmostí je také bohatá konektivita pro zvýšenou flexibilitu a práci s periferními zařízeními. Náročné aplikace a objemné soubory otevřete během okamžiku díky SSD jednotce s velkou kapacitou úložiště 2 TB. 120Hz displej s úhlopříčkou 16 palců a WQUXGA rozlišení pokrývá 100 % DCI-P3 barevného spektra, a tak na velké ploše zobrazíte v potřebné kvalitě a bohatých barvách.

Základem notebooku je 24jádrový procesor Intel Core i9-14900HX, pracující na frekvenci 2,2 GHz, doplněný 128 GB operační paměti. Vybaven je 16" matným displejem s WQUXGA rozlišením 3840 × 2400 bodů a obnovovací frekvencí 120 Hz. Obrazová data má na starosti grafická karta NVIDIA RTX 5000 se 16 GB vlastní paměti. Pro data je k dispozici SSD disk s kapacitou 2 TB. Vybaven je 5Mpx IR webkamerou, čtečkou otisku prstů, čtečkou čipových karet a podsvícenou klávesnicí. Samozřejmostí je bezdrátové připojení Wi-Fi a Bluetooth. Notebook je dodáván s předinstalovaným operačním systémem Windows 11 Pro.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Grafická karta: NVIDIA RTX 5000
Výbava: Wi-Fi, Bluetooth, 5Mpx IR webkamera s podporou Windows Hello, čtečka Smart karet, čtečka otisku prstů, čtečka paměťových karet, podsvícená klávesnice s numerickou částí, reproduktory Poly Studio, dva mikrofony, HP DreamColor, 100 % DCI-P3, Thunderbolt 4
Procesor: Intel Core i9-14900HX
Operační systém: Windows 11 Pro
Úhlopříčka displeje: 16"
Velikost operační paměti: 128 GB
HDD kapacita: 2 TB SSD
Barva: stříbrná
Hmotnost: 2,8 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 15" až 16" |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| EAN: | 198415579607 |
| Barva: | stříbrná |
| Bluetooth: | ano |
| Bluetooth, specifikace: | 5.4 |
| Čipová sada: | Intel WM790 |
| Čtečka čipových karet: | ano |
| Čtečka paměťových karet: | ano |
| Délka záruky (měsíce): | 48 |
| Dotykový displej: | ne |
| Frekvence pamětí (MHz): | 5600 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2,2 |
| Hák - detailní nastavení: | 336314 |
| HDMI (počet): | 1 |
| Hmotnost (kg): | 2,8 |
| Instalovaný operační systém: | Windows 11 Pro |
| Integrovaný tuner: | ne |
| Jas (cd/m2): | 500 |
| Kapacita baterie (Wh): | 95 |
| Klávesnice: | ano |
| LAN: | ano |
| LAN, specifikace: | Gigabit |
| Materiál: | kov |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 5,8 |
| Max. výkon zdroje (W): | 230 |
| Mini DisplayPort (počet): | 1 |
| Model procesoru: | 14900HX |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Operační systém: | ano |
| Platforma TPM: | ano |
| Počet článků baterie: | 8 |
| Počet jader procesoru: | 24 |
| Počet paměťových slotů: | 4 |
| Podpora 3G: | ne |
| Podpora 4G/LTE: | ne |
| Podpora 5G: | ne |
| Podpora MemoryStick karet: | ne |
| Podpora microSD karet: | ne |
| Podpora SecureDigital karet: | ano |
| Podpora xD karet: | ne |
| Podsvícení klávesnice: | ano |
| Poměr stran: | 16 : 10 |
| Povrch displeje: | matný |
| Procesor: | Intel |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Rozlišení (bodů): | 3840 × 2400 |
| Rozlišení přední kamery (Mpx): | 5,0 |
| Rozměry: | 363 × 250 × 28,6 mm |
| Set pamětí: | 4× 32 GB |
| Slot pro bezpečnostní zámek: | ano |
| TDP (W): | 55 |
| Technologie baterie: | Li-polymerová |
| Technologie SSD: | ano |
| Thunderbolt 4 (počet): | 2 |
| Touchpad: | ano |
| Trackpoint: | ne |
| Typ grafické karty: | dedikovaná |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i9 |
| Úhlopříčka (palce): | 16 |
| USB 3.0 (počet): | 2 |
| Velikost grafické paměti (GB): | 16 |
| Vestavěné reproduktory: | ano |
| Vestavěné reproduktory – typ: | stereo |
| Vestavěný mikrofon: | Ano |
| Vestavěný mikrofon – typ: | stereo |
| Výrobce: | HP |
| Webkamera přední: | ano |
| Webkamera zadní: | ne |
| Wi-Fi: | ano |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11be |
| Zabezpečení otiskem prstu: | ano |
| Zařízení OSIS: | ano |
| Zobrazovací frekvence (Hz): | 120 |
| AI podpora: | ne |
| Analogový vstup/výstup zvuku (počet): | 1 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 48 |
| Formát - Systémový disk: | M.2 |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5000 |
| Kapacita paměti RAM (GB): | 128 |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
| Velikost disku (GB): | 2000 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| LAN: | ano |
| Barva: | stříbrná |
| TDP (W): | 55 |
| Wi-Fi: | ano |
| Rozměry: | 363 × 250 × 28,6 mm |
| Výrobce: | HP |
| Materiál: | kov |
| Procesor: | Intel |
| Touchpad: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| Jas (cd/m2): | 500 |
| AI podpora: | ne |
| HDMI (počet): | 1 |
| Klávesnice: | ano |
| Podpora 3G: | ne |
| Podpora 5G: | ne |
| Set pamětí: | 4× 32 GB |
| Trackpoint: | ne |
| Typ panelu: | IPS |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Čipová sada: | Intel WM790 |
| Hmotnost (kg): | 2,8 |
| Poměr stran: | 16 : 10 |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5000 |
| Platforma TPM: | ano |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i9 |
| USB 3.0 (počet): | 2 |
| Zařízení OSIS: | ano |
| Podpora 4G/LTE: | ne |
| Rozlišení (bodů): | 3840 × 2400 |
| LAN, specifikace: | Gigabit |
| Model procesoru: | 14900HX |
| Operační systém: | ano |
| Povrch displeje: | matný |
| Technologie SSD: | ano |
| Webkamera zadní: | ne |
| Dotykový displej: | ne |
| Podpora xD karet: | ne |
| Úhlopříčka (palce): | 16 |
| Webkamera přední: | ano |
| Integrovaný tuner: | ne |
| Velikost disku (GB): | 2000 |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11be |
| Max. výkon zdroje (W): | 230 |
| Typ grafické karty: | dedikovaná |
| Vestavěný mikrofon: | ano |
| Délka záruky (měsíce): | 48 |
| Kapacita baterie (Wh): | 95 |
| Technologie baterie: | Li-polymerová |
| Thunderbolt 4 (počet): | 2 |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Frekvence pamětí (MHz): | 5600 |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Počet článků baterie: | 8 |
| Bluetooth, specifikace: | 5.4 |
| Čtečka čipových karet: | ano |
| Formát - Systémový disk: | M.2 |
| Počet jader procesoru: | 24 |
| Podpora microSD karet: | ne |
| Podsvícení klávesnice: | ano |
| Hák - detailní nastavení: | 336314 |
| Kapacita paměti RAM (GB): | 128 |
| Mini DisplayPort (počet): | 1 |
| Počet paměťových slotů: | 4 |
| Vestavěné reproduktory: | ano |
| Vestavěný mikrofon – typ: | stereo |
| Čtečka paměťových karet: | ano |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 48 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2,2 |
| Zobrazovací frekvence (Hz): | 120 |
| Podpora MemoryStick karet: | ne |
| Zabezpečení otiskem prstu: | ano |
| Vestavěné reproduktory – typ: | stereo |
| Instalovaný operační systém: | Windows 11 Pro |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 5,8 |
| Podpora SecureDigital karet: | ano |
| Rozlišení přední kamery (Mpx): | 5,0 |
| Slot pro bezpečnostní zámek: | ano |
| Velikost grafické paměti (GB): | 16 |
| Analogový vstup/výstup zvuku (počet): | 1 |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
