HPE Aruba Instant ON 1430 16G Switch
Kód: NETH0021





Detailní popis produktu
HPE Aruba Instant On 1430 16GNeřízený (unmanaged) přepínač z řady 1430 nabízí 16x 10/100/1000 Mbps RJ-45 portů, Plug-and-Play instalaci, plně automatizované funkce a nulovou průběžnou údržbu. Díky snadné obsluze bez složité konfigurace sítě je ideální volbou pro malé podniky a domácí kanceláře, které hledají jednoduché, spolehlivé a cenově přijatelné řešení. Přepínací kapacita switche je 32 Gbps a rychlost směrování činí 23,8 Mpps. Díky prioritizaci na základě DSCP nebo dle standardu 802.1p přepínač zajišťuje plynulý audio a video přenos ve vaší kancelářské síti. Lze ho položit jen tak na stůl, namontovat ho na nebo pod něj, na zeď nebo do 19" rackového rozvaděče. Bezventilátorové provedení zaručuje naprosto tichý chod.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Porty: 16x 10/100/1000 RJ-45
Kapacita switche: 32 Gbps
Rychlost směrování: 23,8 Mpps
Podpora PoE: ne
Rozměry: 275 x 258 x 44 mm
Hmotnost: 1,72 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Switche bez správy |
|---|---|
| Záruka: | 999 |
| Hmotnost: | 2.824 kg |
| EAN: | 190017601984 |
| Barva: | bílá |
| Bez ventilátorů (fanless): | ano |
| Displej: | ne |
| Gigabit LAN: | ano |
| Hmotnost (g): | 1720 |
| Homologace EN50155: | ne |
| Kapacita sběrnice (Gbps): | 32 |
| LAN: | ano |
| Management: | ne |
| Napájení zařízení: | interní zdroj |
| Podpora microSD karet: | ne |
| Podpora Poe: | ne |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Provedení: | rack |
| Provozní teplota max. (°C): | 40 |
| Provozní teplota min. (°C): | 0 |
| RJ-45 (počet): | 16 |
| Rozměry: | 275 × 258 × 44 mm |
| RS-232 port: | ne |
| Rychlost portů: | 1 Gb/s |
| Rychlost směrování (Mpps): | 23,8 |
| Stohovatelnost: | ne |
| Vrstva OSI: | L2 |
| Vstupní napětí (V): | 100 - 240 (AC) |
| Výrobce: | HP Enterprise |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| LAN: | ano |
| Barva: | bílá |
| Displej: | ne |
| Rozměry: | 275 × 258 × 44 mm |
| Výrobce: | HP Enterprise |
| Provedení: | rack |
| Hmotnost (g): | 1720 |
| Management: | ne |
| Vrstva OSI: | L2 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Gigabit LAN: | ano |
| Podpora PoE: | ne |
| RJ-45 (počet): | 16 |
| RS-232 port: | ne |
| Rychlost portů: | 1 Gb/s |
| Stohovatelnost: | ne |
| Vstupní napětí (V): | 100 - 240 (AC) |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Napájení zařízení: | interní zdroj |
| Homologace EN50155: | ne |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Podpora microSD karet: | ne |
| Kapacita sběrnice (Gbps): | 32 |
| Provozní teplota max. (°C): | 40 |
| Provozní teplota min. (°C): | 0 |
| Bez ventilátorů (fanless): | ano |
| Rychlost směrování (Mpps): | 23,8 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
