HPE Aruba Instant On 1830 48G 10/100/1000 4SFP Switch
Kód: NETH0013





Detailní popis produktu
HPE Aruba Instant On 1830 48G 4SFPSpravovatelný switch nabízející 48x 10/100/1000 Mbps RJ-45 portů a 4x 1 GbE SFP porty. Přepínací kapacita switche je 104 Gbps a rychlost směrování činí 77,37 Mpps. Mezi hlavní přednosti patří podpora Global Storm Control, TPM, snadná tvorba oddělených VLAN, QoS nebo IGMP Snooping. Lze ho položit jen tak na stůl, namontovat ho na nebo pod něj, na zeď nebo do 19" rackového rozvaděče. Řada Aruba 1830 nabízí uživatelsky přívětivé webové rozhraní či mobilní aplikaci pro snadnou konfiguraci a správu.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Porty: 48x 10/100/1000 RJ-45, 4x 1GbE SFP
Kapacita switche: 104 Gbps
Rychlost směrování: 77,37 Mpps
Podpora PoE: ne
Rozměry: 443 x 253 x 43,9 mm
Hmotnost: 3,54 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spravovatelné switche |
|---|---|
| Záruka: | 999 |
| Hmotnost: | 4.848 kg |
| EAN: | 190017519784 |
| Barva: | bílá |
| Bez ventilátorů (fanless): | ne |
| Displej: | ne |
| Gigabit LAN: | ano |
| Hmotnost (g): | 3540 |
| Homologace EN50155: | ne |
| Kapacita sběrnice (Gbps): | 104 |
| LAN: | ano |
| Management: | ano |
| Napájení zařízení: | interní zdroj |
| Podpora microSD karet: | ne |
| Podpora Poe: | ne |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Provedení: | na zeď;rack;samostatně stojící |
| Provozní teplota max. (°C): | 40 |
| Provozní teplota min. (°C): | 0 |
| RJ-45 (počet): | 48 |
| Rozměry: | 443 × 253 × 43,9 mm |
| RS-232 port: | ne |
| Rychlost portů: | 1 Gb/s |
| Rychlost směrování (Mpps): | 77,37 |
| SFP (počet): | 4 |
| Stohovatelnost: | ne |
| Vrstva OSI: | L2 |
| Vstupní napětí (V): | 100 - 240 (AC) |
| Výrobce: | HP Enterprise |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| LAN: | ano |
| Barva: | bílá |
| Displej: | ne |
| Rozměry: | 443 × 253 × 43,9 mm |
| Výrobce: | HP Enterprise |
| Provedení: | na zeď;rack;samostatně stojící |
| SFP (počet): | 4 |
| Hmotnost (g): | 3540 |
| Management: | ano |
| Vrstva OSI: | L2 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Gigabit LAN: | ano |
| Podpora PoE: | ne |
| RJ-45 (počet): | 48 |
| RS-232 port: | ne |
| Rychlost portů: | 1 Gb/s |
| Stohovatelnost: | ne |
| Vstupní napětí (V): | 100 - 240 (AC) |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Napájení zařízení: | interní zdroj |
| Homologace EN50155: | ne |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Podpora microSD karet: | ne |
| Kapacita sběrnice (Gbps): | 104 |
| Provozní teplota max. (°C): | 40 |
| Provozní teplota min. (°C): | 0 |
| Bez ventilátorů (fanless): | ne |
| Rychlost směrování (Mpps): | 77,37 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
