HPE Aruba IOn 1930 48G 4SFP+ Switch
Kód: NETH0003





Detailní popis produktu
HPE Aruba Instant On 1930 48G 4SFP/SFP+Spravovatelný switch nabízející 48x 10/100/1000 Mbps RJ-45 portů a 4x 1/10 GbE SFP+ porty. Přepínací kapacita switche je 176 Gbps a rychlost směrování činí 130,95 Mpps. Mezi hlavní přednosti patří snadná tvorba oddělených VLAN, QoS nebo IGMP Snooping. Malým organizacím, které si chtějí svou infrastrukturu řídit samy, nabízí řada Aruba 1930 uživatelsky přívětivé webové rozhraní či mobilní aplikaci pro snadnou konfiguraci a správu.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Porty: 48x 10/100/1000 RJ-45, 4x 1/10GbE SFP+
Kapacita switche: 176 Gbps
Rychlost směrování: 130,95 Mpps
Podpora PoE: ne
Rozměry: 442,5 x 282,4 x 43,9 mm
Hmotnost: 3,13 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spravovatelné switche |
|---|---|
| Záruka: | 999 |
| Hmotnost: | 4.834 kg |
| EAN: | 190017356112 |
| Barva: | bílá |
| Bez ventilátorů (fanless): | ano |
| Displej: | ne |
| Gigabit LAN: | ano |
| Hmotnost (g): | 3130 |
| Homologace EN50155: | ne |
| Kapacita sběrnice (Gbps): | 176 |
| Management: | ano |
| Napájení zařízení: | interní zdroj |
| Podpora microSD karet: | ne |
| Podpora Poe: | ne |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Provedení: | rack |
| Provozní teplota max. (°C): | 40 |
| Provozní teplota min. (°C): | 0 |
| RJ-45 (počet): | 48 |
| Rozměry: | 442,5 × 282,4 × 43,9 mm |
| Rychlost portů: | 1 Gb/s + 10 Gb/s |
| Rychlost směrování (Mpps): | 130,95 |
| SFP+ (počet): | 4 |
| Stohovatelnost: | ne |
| Vrstva OSI: | L3 static (L2+) |
| Vstupní napětí (V): | 100 - 240 (AC) |
| Výrobce: | HP Enterprise |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Barva: | bílá |
| Displej: | ne |
| Rozměry: | 442,5 × 282,4 × 43,9 mm |
| Výrobce: | HP Enterprise |
| Provedení: | rack |
| SFP+ (počet): | 4 |
| Hmotnost (g): | 3130 |
| Management: | ano |
| Vrstva OSI: | L3 static (L2+) |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Gigabit LAN: | ano |
| Podpora PoE: | ne |
| RJ-45 (počet): | 48 |
| Rychlost portů: | 1 Gb/s + 10 Gb/s |
| Stohovatelnost: | ne |
| Vstupní napětí (V): | 100 - 240 (AC) |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Napájení zařízení: | interní zdroj |
| Homologace EN50155: | ne |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Podpora microSD karet: | ne |
| Kapacita sběrnice (Gbps): | 176 |
| Provozní teplota max. (°C): | 40 |
| Provozní teplota min. (°C): | 0 |
| Bez ventilátorů (fanless): | ano |
| Rychlost směrování (Mpps): | 130,95 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
