HPE PL DL360g11 5515+ (3.2G/8C) 2x32G (P64706-B21) 2x480G 2x1000W MR408i-o 8SFF 2x10G-T 1U
Kód: SERVHP0268
Garance doručení
Na přepravě nám záleží. Klademe velký důraz na kvalitní zabalení zboží

Nová akce každý týden
Každý týden pro Vás připravíme novou zajímavou akci

Doručení PPL
Rychlé doručení přes společnost PPL

Rychlé doručení
Zboží, které máme skladem expedujeme nejdéle následující pracovní den

Specialista na bezpečnostní technologie
Nabízíme produkty kvalitních výrobců bezpečnostních technologií

Velké skladové zásoby
Přes 35 000 položek skladem
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rack |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| EAN: | 4549821642137 |
| Barva: | černá - stříbrná |
| Bluetooth: | ne |
| Čipová sada: | Intel C741 |
| Čtečka paměťových karet: | ne |
| Délka záruky (měsíce): | 36 |
| Formát HDD: | 2,5" |
| Formát Rack: | 1U |
| Frekvence pamětí (MHz): | 4800 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 3,2 |
| HDD II. kapacita (GB): | 480 |
| HDD kapacita (GB): | 480 |
| Hmotnost (kg): | 20,44 |
| Instalovaný operační systém: | Bez operačního systému |
| Kapacita osazených disků (GB): | 960 |
| LAN: | ano |
| LAN, specifikace: | Gigabit |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 4,1 |
| Max. výkon zdroje (W): | 1000 |
| Model procesoru: | Gold 5515+ |
| Operační systém: | ne |
| Patice procesoru: | 4677 |
| PCI Express X16 (počet): | 2 |
| Počet diskových pozic: | 8 |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet paměťových slotů: | 32 |
| Počet patic procesorů: | 2 |
| Počet procesorů: | 1 |
| Počet volných paměťových slotů: | 30 |
| Provedení PC skříně: | rack 19" |
| RJ-45 (počet): | 2 |
| Rozměry: | 753 × 434,6 × 42,9 mm |
| Set pamětí: | 2× 32 GB |
| TDP (W): | 165 |
| Technologie SSD: | ano |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Typ procesoru: | Intel® Xeon® |
| USB 3.0 přední (počet): | 1 |
| USB 3.0 zadní (počet): | 2 |
| VGA (počet): | 1 |
| Výrobce: | HP Enterprise |
| Wi-Fi: | ne |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 36 |
| Kapacita paměti RAM (GB): | 64 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| LAN: | ano |
| Barva: | černá - stříbrná |
| TDP (W): | 165 |
| Wi-Fi: | ne |
| Rozměry: | 753 × 434,6 × 42,9 mm |
| Výrobce: | HP Enterprise |
| Bluetooth: | ne |
| VGA (počet): | 1 |
| Formát HDD: | 2,5" |
| Set pamětí: | 2× 32 GB |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Čipová sada: | Intel C741 |
| Formát Rack: | 1U |
| Hmotnost (kg): | 20,44 |
| RJ-45 (počet): | 2 |
| Typ procesoru: | Intel® Xeon® |
| HDD kapacita (GB): | 480 |
| LAN, specifikace: | Gigabit |
| Model procesoru: | Gold 5515+ |
| Operační systém: | ne |
| Počet procesorů: | 1 |
| Technologie SSD: | ano |
| Patice procesoru: | 4677 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| HDD II. kapacita (GB): | 480 |
| Max. výkon zdroje (W): | 1000 |
| Délka záruky (měsíce): | 36 |
| Provedení PC skříně: | rack 19" |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| USB 3.0 zadní (počet): | 2 |
| Frekvence pamětí (MHz): | 4800 |
| USB 3.0 přední (počet): | 1 |
| PCI Express X16 (počet): | 2 |
| Počet diskových pozic: | 8 |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet patic procesorů: | 2 |
| Kapacita paměti RAM (GB): | 64 |
| Počet paměťových slotů: | 32 |
| Čtečka paměťových karet: | ne |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 36 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 3,2 |
| Instalovaný operační systém: | bez operačního systému |
| Kapacita osazených disků (GB): | 960 |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 4,1 |
| Počet volných paměťových slotů: | 30 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
