INTG-996001IPAUPCBK Integriti Security Controller (ISC) PCB & kit (IP Only)
Kód: E003-4867





Detailní popis produktu
INTG-996001IPAUPCBK Integriti Security Controller (ISC) pouze IP komunikace bez tel. linky
IR-996001IPAUPSB je hlavní kontrolér na bázi IP pro modulární hardwarový systém Integriti. ISC je vybaven 16 zónovými vstupy, 2 pomocnými reléovými výstupy, napájecím zdrojem, ethernetovým portem a interními/externími výstupy pro sirény a lze jej používat samostatně nebo dále rozšiřovat pomocí portů UniBus a RS-485 Sub-LAN. Flexibilní modulární konstrukce ISC umožňuje rozšířit jeden samostatný kontrolér a vytvořit tak síť rozšiřujících modulů IP nebo RS-485 s podporou až 3 000 zónových vstupů, 3 000 výstupů, 250 oblastí, více než 1 000 čteček karet a 250 dveří. K dispozici je kapacita až 100 000 uživatelů a kapacita pro 1 000 000 uživatelů je k dispozici také s rozšiřující sadou pro uživatele (IR-996002L5).
ISC také nabízí rozšiřující rozhraní UniBus ve skříni, kde lze k řídicí jednotce přímo připojit řadu vstupně/výstupních a komunikačních zařízení UniBus a umístit je do stejné chráněné skříně. Architektura více řídicích jednotek Integriti umožňuje kombinovat libovolný počet ISC v rámci softwarového balíčku Integriti a vytvořit tak globálně spravovaný systém pro malé, střední nebo podnikové skupiny, kde je celá síť řídicích jednotek spravována jako celek. Tato architektura umožňuje nekonečný počet čteček, dveří, oblastí, zónových vstupů a výstupů.
ISC s podporou pouze IP neobsahuje modemový volič pro tradiční hlášení alarmů přes PSTN. Hlášení alarmů lze provést do velínu s podporou Multipath IP pomocí SkyTunnel přes Ethernet nebo pomocí komunikátoru alarmů T4000 připojeného sériovým kabelem.
Vlastnosti:
- 16 zón na desce ústředny rozšiřitelných (2 x UniBus moduly 8 zón) na 32, až 3000 zón v systému s LAN moduly
- 2 reléové auxy na desce ústředny, rozšiřitelné (4 x UniBus moduly 8 relé) na 32 Unibus moduly, až 3232 auxů v systému
- až 240 dveří v systému
- až 100 000 uživatel s možností rozšíření počtu
- až 100 000 událostí v paměti ústředny
- USB porty pro upgrade firmware a připojení k sw Integriti CS
- aktualizace firmware modulů přes USB, LAN i software
- připojení až 6 UniBus modulů pro rozšíření počtu zón, auxů, portů RS232
- integrovaný ethernetový port RJ45 bez podpory telefonní linky
- inteligentní napájecí zdroj s "chytrými" pojistkami
- 32 Bit ARM procesor s 64MB RAM a 2GB Micro SD kartou
- plně monitorovaná LAN, AC napájení, baterie, tamper, komunikační úlohy atd.
Technické parametry:
| Rozměry PCB | 200 x 200 , 45 mm |
| Elektrické vlastnosti | |
| Napájení | 24VDC a nebo 16-18 V AC min. 3A |
| Vlastní spotřeba | 275 mA |
| Akumulátor | 12 V max 18 Ah |
| Dobíjení baterie | 13,75 V DC max. 1,2 A |
| Provozní podmínky | 0°C – 40 °C 15% - 85% rel. vlhkosti bez kondenzace |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zabezpečovací systémy |
|---|---|
| Modul: | Ústředna |
| Certifikát: | TA 1-nízké;TA 2-nízkéstřední;TA 3-střednívysoké;TA 4-vysoké |
| Konektivita: | Datová sběrnice;TCPIP Ethernet |
| Typ systému: | Evidence přístupu;Zabezpečovací signalizace;Automatizace |
| Název systému: | CONCEPT;INTEGRITI |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
