INTG-996005PCBKIT Integriti - 8 Zone LAN Expander, PCB only.
Kód: E001-8030
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní popis produktu
INTG-996005PCBKIT Integriti 8 Input 2 Siren I/O LAN Expander (IOEXP)
Vlastnosti:
  • připojení k ústředně přes LAN
  • 8 multistavových zón, 2 reléové auxy
  • konektor pro externí napájení (nutné při připojení UniBus modulů)
  • výstupy pro interní a externí sirénu
  • možnost upgrade firmware přes LAN nebo ze software
  • 4 konektory pro napájení detektorů 13,75 V DC
Technické parametry:
Rozměry 200 x 94 x 45  mm
Elektrická specifikace
Napájení 11 - 14 V DC
Vlastní spotřeba 60 mA v klidu, 100 mA při sepnutých relé auxů (bez UniBus modulů)
Relé auxů 2A / 30 V DC
Provozní podmínky 0°C - 40°C, 15% - 85% relativní vlhkosti bez kondenzace