JA-102KRY Ústředna zabezpečovacího systému Mercury
Kód: E002-6725
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Pouze pro přihlášené
Detailní popis produktu
JA-102KRY MERCURY ústředna s LAN a GSM komunikací a osazeným radiovým modulem
EAN: 8595614128889
Ústředna JA-103K nabízí:
  • až 31 bezdrátových nebo sběrnicových periferií
  • až 32 uživatelů
  • až 4 sekce
  • až 3 programovatelné výstupy PG
Ústředna má:
  • 1 svorkovnici pro připojení sběrnice
  • 1 konektor pro vestavěný rádiový modul (JA-111R)
  • 1 konektor pro GSM/GPRS komunikátor (JA-194Y-LITE)
Ústředna dále nabízí funkce, např.:
  • Údržba
  • Režim den / noc
  • Reakce zkrácený odchod
  • Automatické zajištění
  • Rozšířené funkce kalendáře
Mobilní aplikace MyJABLOTRON zde:       Android         iOS
https://www.jablotron.com/cz/sluzby/myjablotron/
support@jablotron.com
Technické parametry
Typ montáže Fixní montáž
Jmenovité napětí ústředny / kmitočet / pojistka ~ 110–230 V/50–60 Hz, max. 0,28 A s pojistkou F1,6 A/250 V, třída ochrany II
Elektrický příkon / proud max 23 VA / 0,1 A
Třída ochrany II.
Zálohovací akumulátor 12 V; 2,6 Ah max (olověný gelový)
Nízké napětí zálohovacího akumulátoru (indikace poruchy) ≤11 V
Maximální doba na dobití akumulátoru (80% kapacity) 72 h
Napájecí napětí sběrnice / max. zvlnění (červený - černý) 12,0 ÷ 13,8 VDC /±100 mV
Max. trvalý odběr z ústředny 1000 mA
- se zálohou 12 h (aku 2,6 Ah) Bez GSM komunikátoru | LAN – vypnuto:115 mA | LAN – zapnuto: 88 mA
  S GSM komunikátorem | LAN – vypnuto: 80 mA | LAN – zapnuto:53 mA
Max. počet sekcí 4
Max. počet periferií 31 periferií + 31 ovladačů
Max. počet uživatelů 32
Max. počet PG výstupů 3
Poplachová propojení
  • Sběrnice Jablotron – vyhrazené kabelové propojení
  • Bezdrátové propojení (s JA-111R) – nespecifické bezdrátové propojení, bezdrátový
  • Protokol Jablotron
Klasifikace poplachového zařízení Stupeň zabezpečení 2 / třída prostředí II
- prostředí Vnitřní všeobecné
- rozsah provozních teplot / vlhkosti -10 °C až +40 °C/75% bez kondenzace
- napájení Typ A – primární síťový zdroj s dobíjeným záložním akumulátorem
- kapacita paměti událostí
cca 7 milionů posledních událostí včetně zdroje, data a času
- reakce systému na ztrátu komunikace s periferií Porucha nebo Sabotáž – dle nastavení a profilu
  • sběrnice do 10 s
  • bezdrátová komunikace do 2 h (od poslední komunikace)
  • bezdrátová komunikace do 20 min brání v zajištění sekce
- ATS klasifikace Podporované ATS třídy: SP2 – SP5, DP2 – DP4
SPT: typ Z
Provoz typu: Pass-Througth
LAN na desce: SP2 – SP5 (s IP protokolem)
JA-194Y LITE SP3 – SP5 (JABLO IP, ANSI SIA, DC-09)
LAN + JA-194Y LITE DP2 – DP4 JABLO IP, ANSI SIA, DC-09)
- ATS poplachové přenosové protokoly JABLO IP, SIA IP, Contact ID,
DC-09.2012 protokol se 128 bitovým AES šifrováním
LAN komunikátor Ethernet rozhraní CAT 5 (RJ-45)
Rozměry 268 x 225 x 83 mm
Hmotnost s AKU/ bez AKU 1809 g/ 919 g
Základní parametry modulu JA-111R 868,1 MHz,