JA-112R Sběrnicový modul pro připojení bezdrátových komponentů JA-100
Kód: E003-4983





Detailní popis produktu
JA-112R Sběrnicový modul pro připojení bezdrátových komponentů JA-100
Výrobek je kompatibilní s ústřednami JA-102K, JA-103K, JA-107K a novým opakovačem JA-151R (i starší verzí opakovače JA-150R).
EAN: 8595614131827
JA-112R umožňuje rádiové propojení mezi ústřednou a bezdrátovými periferiemi, jako detektory, klávesnice, sirény, dálkové ovladače, výstupní moduly apod. K jedné ústředně lze připojit až 3 rádiové moduly. To umožňuje spolehlivé pokrytí vnitřní rádiovou komunikací i v rozsáhlých objektech nebo širokých vnějších perimetrech.
- Výrobek je modernizovaným nástupcem modulu JA-111R. Zachovává si stejné rozměry a instalační zvyklosti.
- Balení obsahuje samotnou DPS a propojovací kabel. Při dodatečné instalaci do ústředny JA-102K, JA-103K nebo JA-107K se DPS osadí do připraveného držáku (součástí ústředny) a propojí s ústřednou přibaleným 4 pinovým propojovacím kabelem.
- U ústředen označených JA-10xKR je rádiový modul osazen do ústředny již z výroby a není potřeba jej objednávat samostatně, pokud rozsah instalace nevyžaduje více rádiových modulů.
- Modul lze zároveň instalovat kdekoliv v interiéru, kde je dostupná systémová sběrnice. Při instalaci mimo ústřednu musí být modul osazen do instalační sady PLV-JA111R (prodává se samostatně, sada obsahuje krycí plast a svorkovnici pro připojení sběrnice).
Bezdrátové periferie mohou být přiřazeny pouze v rozsahu pozic 1 až 120. Stavy PG výstupů lze mezi ústřednou a periferiemi přenášet bezdrátově pouze v rozsahu PG 1 až 32. Ostatní pozice periferií a PG výstupů umožňují jen sběrnicovou komunikaci.
Technické parametry
| Napájení | ze sběrnice ústředny 12 V DC (8-15 V) |
|---|---|
| Jmenovitý odběr proudu | 30 mA |
| Maximální odběr proudu | 80 mA |
| Komunikační frekvence | 868,1 MHz, protokol JABLOTRON |
| Maximální radiofrekvenční výkon (ERP) | <25 mW |
| Komunikační dosah (přímá viditelnost) | 500 m |
| Rozměry | 135 x 35 x 8 mm |
| Hmotnost (pouze elektroniky) | 70 g |
| Klasifikace | stupeň zabezpečení 2 / třída prostředí II / ACE typu B (dle EN 50131-1) |
| Prostředí | vnitřní všeobecné |
| Rozsah pracovních teplot | -10 °C až +40 °C |
| Průměrná provozní vlhkost | 75 % RH, bez kondenzace |
| Certifikační orgán | Trezor Test s.r.o. (č. 3025), Kiwa Nederland b.v. |
| Splňuje | EN 50131-1, -3, -5-3, ETSI EN 300 220-2, EN 50130-4, EN 55032, EN 62368-1, EN IEC 63000, T 031 |
| Podmínky provozování dle Všeobecného oprávnění | ČTÚ č. VO-R/10 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ústředny a rozšíření |
|---|---|
| EAN: | 8595614131827 |
| Modul: | Komunikátor;Expandér |
| Certifikát: | TA 2-nízkéstřední;NBÚ |
| Konektivita: | Bezdrátová |
| Typ systému: | Zabezpečovací signalizace |
| Název systému: | JA100 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
