JA-151R bezdrátového opakovače signálu
Kód: E003-4984





Detailní popis produktu
JA-151R Opakovač signálu bezdrátových prvků JA-100
Opakovač prodlužuje dosah mezi rádiovým modulem ústředny a vybranými bezdrátovými periferiemi.
Výrobek je kompatibilní s ústřednami JA-103K, JA-107K a rádiovým modulem JA-112R (i starší verzí modulu JA-111R).
EAN: 8595614131377
Popis
S opakovačem JA-151R prodloužíte dosah mezi rádiovým modulem ústředny a vybranými bezdrátovými periferiemi až na dvojnásobek. Instaluje se na vhodné místo, ideálně v polovině vzdálenosti mezi rádiovým modulem a nejvzdálenější periferií, kde zachycený signál znovu odvysílá v plném výkonu. Tím umožňuje pokrýt rádiovým signálem místa v rozsáhlých objektech, kam není možné přivést sběrnicovou kabeláž a instalovat další rádiový modul.
- Výrobek je modernizovaným nástupcem modulu JA-150R. Přináší zcela nový hardware s výrazně menšími rozměry a 12 V DC napájením. Nově kromě jednosměrných bezdrátových periferií podporuje i obousměrné – asynchronní periferie (vybrané detektory s obousměrnou komunikací).
- Opakovač je dodáván v instalační krabici JA-194PL, umožňující instalaci záložního akumulátoru, skrytí přebytečné kabeláže, případně i montáž napájecího zdroje.
- Napájení 12 V DC a nízká proudová
spotřeba umožňuje opakovač napájet z alternativních zdrojů el.
energie. Pro napájení ze sítě 230 V lze využít samostatně prodávané
zdroje:
- HLK-PM12JBT – umístění přímo k opakovači do instalační krabice JA-194PL
- DE06-12 – umístění do instalační krabice pod omítku
- LT-089.07 – napájení opakovače ze zásuvky
- Záložní akumulátor BAT-4V8-LH0900 (prodává se samostatně) zajišťuje provoz v případě výpadku hlavního napájení a je nezbytnou součástí opakovače.
- Opakovač podporuje většinu bezdrátových detektorů řady JABLOTRON 100+, dálkové ovladače a neadresné PG moduly JA-150N, JA-151N. Periferie, jejichž signál má být opakován se vybírají v nastavení opakovače při instalaci.
Výrobek neopakuje signály plně obousměrných (synchronních) bezdrátových periferií:
- Klávesnice a přístupové moduly (JA-15xE)
- Sirény (JA-1xxA)
- Detektory požáru s funkcí vnitřní sirény (JA-151ST-A)
- Detektory pohybu s fotoaparátem (JA-1xxPC)
- Kombinované detektory pohybu PIR + MW (JA-1xxPW)
- Termostaty (JA-150TP, JB-15xTx)
- Adresné výstupní moduly (JB-150N-HEAD, JB-16xN-PLUG, AC-160-x)
- Jiné opakovače (JB-15xR)
Technická data
| Napájení | 8–15 V DC |
|---|---|
| Akumulátor | BAT-4V8-LH0900 NiMH 4,8 V / 900 mAh |
| Jmenovitý odběr proudu (12 V) | 16,5 mA |
| Maximální odběr proudu (12 V) | 45 mA |
| Jmenovitý odběr proudu (5,2 V) | 30 mA |
| Maximální odběr proudu (5,2 V) | 60 mA |
| Životnost akumulátoru | cca 4 roky |
| Detekce nízkého napětí akumulátoru | ≤4,2 V |
| Komunikační frekvence | 868,1 MHz |
| Maximální radiofrekvenční výkon (ERP) | <25 mW |
| Komunikační dosah (přímá viditelnost) | 500 m |
| Ochrana proti vybití | ≤4,2 V |
| Rozměry s krabičkou JA-194PL | 130 x 180 x 45 mm |
| Hmotnost (bez akumulátoru) | 268 g |
| Klasifikace | stupeň zabezpečení 2 / třída prostředí III (dle EN 50131-1) |
| Prostředí | venkovní chráněné nebo extrémní vnitřní podmínky |
| Rozsah pracovních teplot | -25 °C až +50 °C |
| Průměrná provozní vlhkost | 75 % RH, bez kondenzace |
| Certifikační orgán | Trezor Test s.r.o. (č.3025) |
| Splňuje | EN 50131-3, EN 50131-5-3, EN 50131-6, ETSI EN 300 220-2, EN 50130-4, EN 55032, EN 62368-1, EN IEC 63000 |
| Podmínky provozování dle | všeobecného oprávnění ČTÚ č. VO-R/10 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ústředny a rozšíření |
|---|---|
| EAN: | 8595614131377 |
| Modul: | Komunikátor;Expandér;Převodník Opakovač |
| Certifikát: | TA 1-nízké;NBÚ |
| Konektivita: | Bezdrátová |
| Typ systému: | Zabezpečovací signalizace |
| Název systému: | JA100 |
| Prostředí instalace: | Vnitřní |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
