JB-TS-NTC10K Externí senzor pro termostaty Jablotron
Kód: E003-4754





Detailní popis produktu
JB-TS-NTC10K Externí senzor pro termostaty Jablotron
Senzor pro termostaty JB-111TP, JB-151TP, JB-111TH, JB-151TH, JB-112TP a JB-112TH umožní externí měření teploty podlahy, sauny, bazénu či mrazáku.
Jedná se o výrobek TS-EXT-NTC10K společnosti Sensit
EAN: 8595614132534
Technická data
| Maximální teplotní rozsah použití | -50 až 200 °C (může být omezeno typem čidla, upřesněno v návodu na použití) |
|---|---|
| Typ čidla | Pt, Ni, NTC |
| Stupeň krytí | IP 67 dle ČSN EN 60529 |
| Materiál pouzdra | mosaz |
| Průměr/délka pouzdra L | 4,6 mm / 24 mm |
| Přívodní kabel | silikon stíněný 2 x 0,22 mm2 |
| Odpor vedení | 0,16 Ω nа 1 m kabelu pro 2vodičové zapojení |
| Doba odezvy | τ0,5 <7 s (v proudící vodě 0,4 m.s-1) |
Měření nejen teploty podlahy
Externí senzor je kompatibilní s novými termostaty JB-111TP, JB-151TP, JB-111TH, JB-151TH. Je primárně určen k měření teploty podlahy a souvisejícím informativním a bezpečnostním funkcím termostatu.
Teplota podlahy by dle hygienických norem neměla překračovat teplotu 29°C v obytných místnostech a 33°C u místností s krátkodobým pobytem (například koupelna). Vyšší teploty mohou mít negativní důsledky na lidské zdraví, případně způsobit poškození podlahy.
Senzor lze zároveň využít k informativnímu měření u dalších aplikací, kam nelze instalovat termostat samotný. Například měření teploty v saunách, mrazácích, v neagresivních kapalinách, na trubkách apod.
Na co si dát při návrhu systému pozor
- ×Pro měření teploty podlahy by senzor měl být umístěn ve vhodné chráničce, alespoň 30 cm od stěny, uprostřed vzdálenosti mezi smyčkou trubky či kabelu.
- ×Senzor nelze zaměnit s typem JB-TS-PT1000 určeným pro externí teploměry JB-EXT-TH-X.
- ×Prodloužení kabelu může zkreslit měřenou teplotu. Doporučujeme senzor instalovat v blízkosti termostatu tak, aby byla délka kabelu 3m dostačující.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Detektory, kontakty |
|---|---|
| EAN: | 8595614132534 |
| Modul: | Detektor;Příslušenství |
| Konektivita: | 2-drát |
| Typ systému: | Automatizace |
| Druh detekce: | Teploty vlhkosti |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
