Smart PSS lite

Jednoduchý a spolehlivý uživatelský software s českým jazykem pro centrální správu Dahua technologií jako jsou kamerové systémy (NVR, XVR, IPC), přístupové systémy (ASI, ASC, ASR), správa docházky (ASA) a jiné. Tento software lze používat jako uživatelského PC klienta pro malé instalace nebo pro malé až středně velké monitorovací centra s trvalou obsluhou. Software poskytuje řadu funkcí, včetně živého náhledu, chytrého vyhledávání a přehrávání, přijímání událostí a alarmů, logování událostí, sjednocené správy osob, docházky ve více obdobích, odemykání kartami, ochrana proti zpětnému průchodu a uzamčení mezi dveřmi.

Kamerový dohled Nabízí nastavení pro konfiguraci všech aspektů videostěny včetně rozvržení, živého náhledu, konfigurace schématu a konfigurace videokamery, nastavení prohlídky. Vzdálené připojení a ovládání vybraných zařízení. Manuální nahrávání.

Řízení přístupu Nabízí plnou podporu a integraci pro kontrolu přístupu produktů kompletního bezpečnostního systému. Server monitoruje stav dveří a události, spravuje přístupová práva a podporuje pokročilé funkce. Správa pravidel.

Docházka Umožňuje zaměstnavatelům spravovat pracovní dobu, nepřítomnosti a dovolené. Software dokáže generovat podrobné časové výkazy pro výpočty.

Události Software umožňuje sledovat a zpracovávat více než 90 typů událostí a alarmů. Uživatelé si mohou vybrat z nabídky předdefinovaných typů alarmů, popř. vytvářet vlastní alarmy, které lze spouštět ručně.