PATONA napájecí adaptér k ntb/ 19,5V/4,7A 90W/ konektor 7,4x5mm+PIN/ + výstup USB
Kód: ADAPAT0018





Detailní popis produktu
PATONA napájecí adaptér 90 WNapájecí adaptér PATONA s výkonem 90 W pro vybrané modely noteboků. Na adaptéru je k dispozici také USB port pro nabíjení vašich mobilních zařízení.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 90 W
Napětí: 19,5 V
Proud: 4,7 A
Konektor: 12 x 7,4 x 5 mm
Kompatibilita:
Dell Inspiron 15, 15, 1150, 1150, 1150, 1150, 1318, 1318, 1501, 1520, 1520, 1525, 1525, 1720, 1720, 1720, 1721, 1721, 6000, 6000, 6000, 6000, 6000, 6400, 6400, 6400, 6400, 8500, 8500, 8500, 8500, 8600, 8600, 8600, 8600, 9200, 9200, 9200, 9300, 9300, 9300, 9300, 9400, 9400, 9400, 9400, 9400,172, 11Z, 11Z, 300m, 300m, 300m, 300m, 500m, 500m, 500m, 505m, 505m, 510m, 510m, 510m, 510m, 510m, 510m 600m, 600m, 600m, 600m, 600m, 600mcr, 630m, 630m, 630m, 630m, 640m, 640m, 640m, 700m, 700m, 700m, 700m, 710m, 8600C, 8600C, 8600CR, E1505, E1505, E1705, E1705
Latitude 100L, 100L, D400, D400, D400, D410, D410, D410, D420, D420, D500, D500, D500, D505, D505, D505, D510, D510, D510, D520, D520, D600, D600, D600, D600, D610, D610, D610, D610, D620, D620, D620, D630 X300, D800, D800, D800, D810, D810, D820, D820, D830, E4300, E5400, E5400, E5500, E5500, E6400, E6400, E6500, E6500 , X300, X300
Precision M1210, M140, M20, M20, M2400 , M60, M60 , M65
Studio 15, 1457, 1537, 1555, 1557, 1735, 1737, 1745, 1747, 1750
Vostro 1014, 1015, 1510, 1520, 1710, 1720
XPS 13, 16, M140
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Alternativní |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 4055655177146 |
| Barva: | černá - žlutá |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Druh příslušenství: | napájecí adaptér |
| Max. výkon zdroje (W): | 90 |
| Napájecí napětí (V): | 19,5 |
| Rozměry: | 140 × 60 × 36 mm |
| Typ nabíječky: | do sítě |
| Výrobce: | PATONA |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 24 |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Napájecí konektor: | DC jack (7,4 × 5,0 mm) |
| Napájecí konektor (počet): | 1 |
| Originální | Alternativní: | alternativní |
| Přívodní kabel: | ano |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Barva: | černá - žlutá |
| Rozměry: | 140 × 60 × 36 mm |
| Výrobce: | PATONA |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Typ nabíječky: | do sítě |
| Přívodní kabel: | ano |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Napájecí konektor: | DC jack (7,4 × 5,0 mm) |
| Napájecí napětí (V): | 19,5 |
| Druh příslušenství: | napájecí adaptér |
| Max. výkon zdroje (W): | 90 |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 24 |
| Napájecí konektor (počet): | 1 |
| Originální | Alternativní: | alternativní |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
