Planet ANT-FP14D Anténa dvoupolarizační směrová 2,4 GHz, 14 dBi, 2x N(F)
Kód: NETPLA2377





Detailní popis produktu
PLANET ANT-FP14DPlochá dvoupolarizační směrová anténa vybavená dvěma konektory typu N dokáže účinně zvýšit výkon a pokrytí zařízení 802.11b/g/n 2,4 GHz. Díky kompaktnímu krytu a systému ochrany před bleskem může být flexibilně instalována ve venkovním prostředí.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Frekvence: 2,4 GHz
Polarizace: 30° horizontální i vertikální
Zisk: 14 dBi
Konektor: 2x N-type female
VSWR: < 1,5
Rozměry: 228 x 228 x 15 mm
Hmotnost: 562 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektronika |
|---|---|
| Záruka: | 26 |
| Hmotnost: | 1.18 kg |
| EAN: | 4711605281461 |
| Barva: | bílá |
| Délka záruky (měsíce): | 26 |
| Frekvence Wi-Fi: | 2400 MHz |
| Integrovaná anténa: | ano |
| Na stěnu: | ne |
| Na stožár: | ano |
| Odnímatelná anténa: | ano |
| Rozměry: | 228 × 228 × 15 mm |
| Směrovost antény: | směrová |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 26 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Barva: | bílá |
| Rozměry: | 228 × 228 × 15 mm |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Na stěnu: | ne |
| Na stožár: | ano |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Frekvence Wi-Fi: | 2400 MHz |
| Směrovost antény: | směrová |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Integrovaná anténa: | ano |
| Odnímatelná anténa: | ano |
| Délka záruky (měsíce): | 26 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 26 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
PLANET Technology je taiwanský výrobce síťových a bezpečnostních produktů s více než 30 lety zkušeností. Nabízíme kompletní sortiment značky PLANET – od IP kamer a NVR rekordérů až po PoE switche, průmyslové přepínače a síťové příslušenství. Vše na jednom místě, skladem, za konkurenceschopné ceny.
