Planet FNSW-2401 Switch 24 x 10/100, kov, rack
Kód: NAPPNT1034





Související produkty
Detailní popis produktu
PLANET FNSW-240124 portový přepínač 10/100 Base-TX, Switching, Full Duplex, Auto-Negotiation (10/100 Mbps), rackmount (19), automatická detekce přímý/zkřížený kabel.
Power-green funkce pro snížení spotřeby, bez ventilátorů.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Fyzické vlastnosti:
Porty: 24 x RJ-45 10/100BASE-T
Paměť: 8k MAC adres, buffer 2 Mb
Propustnost: sběrnice 4,8 Gbps, provozně 3,57 Mpps
Provedení: rackmount 1U
Napájení: interní zdroj AC 100-240V/50-60Hz, celkový příkon do 4W
Ochrana: ne
Provozní teplota: 0 až 50°C
Rozměry: 440 x 180 x 44 mm
Hmotnost: 1700 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bez správy |
|---|---|
| Záruka: | 38 |
| Hmotnost: | 2.358 kg |
| EAN: | 4711213680021 |
| Barva: | černá |
| Bez ventilátorů (fanless): | ano |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Displej: | ne |
| Gigabit LAN: | ne |
| Hmotnost (g): | 1700 |
| Homologace EN50155: | ne |
| Kapacita sběrnice (Gbps): | 4,8 |
| LAN: | ano |
| Management: | ne |
| Napájení zařízení: | interní zdroj |
| Podpora Poe: | ne |
| PoE vstup: | ne |
| PoE výstup: | ne |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Použití v interiéru: | ano |
| Provedení: | rack |
| RJ-45 (počet): | 24 |
| Rozměry: | 440 × 180 × 44 mm |
| Rychlost portů: | 100 Mb/s |
| Rychlost směrování (Mpps): | 3,57 |
| Stohovatelnost: | ne |
| Volba záruky 36 měsíců [%]: | 0 |
| Volba záruky 60 měsíců [%]: | 15 |
| Vrstva OSI: | L2 |
| Vstupní napětí (V): | 100 - 240 (AC) |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| LAN: | ano |
| Barva: | černá |
| Displej: | ne |
| Rozměry: | 440 × 180 × 44 mm |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| PoE vstup: | ne |
| Provedení: | rack |
| Hmotnost (g): | 1700 |
| Management: | ne |
| PoE výstup: | ne |
| Vrstva OSI: | L2 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Gigabit LAN: | ne |
| Podpora PoE: | ne |
| RJ-45 (počet): | 24 |
| Rychlost portů: | 100 Mb/s |
| Stohovatelnost: | ne |
| Vstupní napětí (V): | 100 - 240 (AC) |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Napájení zařízení: | interní zdroj |
| Homologace EN50155: | ne |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Použití v interiéru: | ano |
| Kapacita sběrnice (Gbps): | 4,8 |
| Volba záruky 36 měsíců [%]: | 0 |
| Volba záruky 60 měsíců [%]: | 15 |
| Bez ventilátorů (fanless): | ano |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
| Rychlost směrování (Mpps): | 3,57 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
PLANET Technology je taiwanský výrobce síťových a bezpečnostních produktů s více než 30 lety zkušeností. Nabízíme kompletní sortiment značky PLANET – od IP kamer a NVR rekordérů až po PoE switche, průmyslové přepínače a síťové příslušenství. Vše na jednom místě, skladem, za konkurenceschopné ceny.

Parametry
Ostatní download