Planet FSD-803 switch 8x10/100Base-TX, 10", kov, desktop, fanless
Kód: NETPLA1568





Související produkty
Detailní popis produktu
Planet FSD-8038portový přepínač. 8 portů 10/100 Base-TX. Automatická detekce 10/100Mbps, desktop. Miniaturní rozměr, kovová skříň, bez ventilátorů.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Fyzické vlastnosti:
Porty: 8 x RJ-45 10/100BASE-T
Paměť: 1k MAC adres, buffer 448kB
Propustnost: sběrnice 1,6 Gbps, provozně 1,19 Mpps (64B)
Provedení: desktop
Napájení: zdroj 5V DC, 1A, celkový příkon do 2,6W
Ochrana: ne
Provozní teplota: 0°C - 50°C
Rozměry: 155 x 86 x 26 mm
Hmotnost: 3471 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bez správy |
|---|---|
| Záruka: | 38 |
| Hmotnost: | 0.552 kg |
| EAN: | 8592457132189 |
| Barva: | černá |
| Bez ventilátorů (fanless): | ano |
| Celkový počet portů: | 8 |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Displej: | ne |
| Gigabit LAN: | ne |
| Hmotnost (g): | 316 |
| Homologace EN50155: | ne |
| Kapacita sběrnice (Gbps): | 1,6 |
| LAN: | ano |
| Management: | ne |
| Napájení zařízení: | externí adaptér |
| Podpora Poe: | ne |
| PoE vstup: | ne |
| PoE výstup: | ne |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Provedení: | samostatně stojící |
| RJ-45 (počet): | 8 |
| Rozměry: | 155 × 86 × 26 mm |
| Rychlost portů: | 100 Mb/s |
| Rychlost směrování (Mpps): | 1,19 |
| Stohovatelnost: | ne |
| Volba záruky 36 měsíců [%]: | 0 |
| Volba záruky 60 měsíců [%]: | 15 |
| Vrstva OSI: | L2 |
| Vstupní napětí (V): | 5 (DC) |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| LAN: | ano |
| Barva: | černá |
| Displej: | ne |
| Rozměry: | 155 × 86 × 26 mm |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| PoE vstup: | ne |
| Provedení: | samostatně stojící |
| Hmotnost (g): | 316 |
| Management: | ne |
| PoE výstup: | ne |
| Vrstva OSI: | L2 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Gigabit LAN: | ne |
| Podpora PoE: | ne |
| RJ-45 (počet): | 8 |
| Rychlost portů: | 100 Mb/s |
| Stohovatelnost: | ne |
| Vstupní napětí (V): | 5 (DC) |
| Napájení zařízení: | externí adaptér |
| Homologace EN50155: | ne |
| Celkový počet portů: | 8 |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Kapacita sběrnice (Gbps): | 1,6 |
| Volba záruky 36 měsíců [%]: | 0 |
| Volba záruky 60 měsíců [%]: | 15 |
| Bez ventilátorů (fanless): | ano |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
| Rychlost směrování (Mpps): | 1,19 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
PLANET Technology je taiwanský výrobce síťových a bezpečnostních produktů s více než 30 lety zkušeností. Nabízíme kompletní sortiment značky PLANET – od IP kamer a NVR rekordérů až po PoE switche, průmyslové přepínače a síťové příslušenství. Vše na jednom místě, skladem, za konkurenceschopné ceny.

Manuál
Ostatní download