Planet FT-802S50 konvertor 10/100Base-TX/100Base-FX SC
Kód: NETPLA1262





Související produkty
Detailní popis produktu
PLANET FT-802S50Fast Ethernet přepínač 10/100Base-TX - 100Base -FX (SC), full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x110mm), bridge. Single mode, max. 50 km.
Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepínač sítí Fast Ethernet určené pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Díky tomu, že se jedná o skutecné přepínače, jsou jednotlivé propojované síťové segmenty vždy kolizně odděleny a tudíž jejich dosah je vždy maximální. Konvertory odvozené z řady FT-802, určené pro single módové vlákno. Modely se liší výkonem instalovaného vysílače a tím i dosahem.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Porty:
1 x 10/100Base-TX, RJ-45
1 x 100Base-FX, SC konektor, dosah 50 km
Soulad s normami: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Podpora přenosu: JumboFrame 1k MAC adres
Podpora OAM: ne
Napájení: z externího adaptéru, 5V/2A DC
Provozní teplota: 0 až 50°C, vlhkost <90%
Rozměry: 97 x 69 x 26 mm
Hmotnost: 200 g
Lze instalovat do šasí: MC-700, MC-1500R, MC-1500, MC-1500R48
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Síťové prvky |
|---|---|
| Záruka: | 26 |
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| Barva: | černá |
| Délka záruky (měsíce): | 26 |
| Hmotnost (g): | 200 |
| Konverze: | LAN/optika |
| Management: | ne |
| Provedení: | samostatně stojící |
| Rozměry: | 97 × 69 × 26 mm |
| Rychlost portů – metalická: | 100 Mb/s |
| Rychlost portů – optická: | 100 Mb/s |
| Rychlost pro krátké vedení <300 m: | 100 Mb/s |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 26 |
| Typ konektoru: | SC |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Barva: | černá |
| Rozměry: | 97 × 69 × 26 mm |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Konverze: | LAN/optika |
| Provedení: | samostatně stojící |
| Hmotnost (g): | 200 |
| Management: | ne |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Typ konektoru: | SC |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Délka záruky (měsíce): | 26 |
| Rychlost portů – optická: | 100 Mb/s |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 26 |
| Rychlost portů – metalická: | 100 Mb/s |
| Rychlost pro krátké vedení <300 m: | 100 Mb/s |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
PLANET Technology je taiwanský výrobce síťových a bezpečnostních produktů s více než 30 lety zkušeností. Nabízíme kompletní sortiment značky PLANET – od IP kamer a NVR rekordérů až po PoE switche, průmyslové přepínače a síťové příslušenství. Vše na jednom místě, skladem, za konkurenceschopné ceny.

Celkový přehled konvertorů
Ostatní download