Planet FTP-802S15 konvertor 10/100Base-FX SM SC, PoE injektor 802.3af, singlemode
Kód: NETPLA1026





Související produkty
Detailní popis produktu
PLANET FTP-802S15PoE injektor 802.3af a optický konvertor Fast Ethernet 10/100Base-TX/100Base-FX (SC), max 15km, singlemode, přepínač 1k MAC adres, full duplex.
Zařízení není jenom konvertorem mezi přenosovými médii, ale zároveň poslouží jako PoE injektor. Řada konvertorů Planet FTP-80x je ideální volbou pro vybavení vzdálených síťových instalací a aplikací.
Integrují v sobě dvě funkce:
- konverze přenosového média 100Base-FX SM to 10/100Base-TX
- Power over ethernet injektor
Použití FTP-80x kovertorů se přímo nabízí pro realizaci a instalaci IP kamerových systémů, tedy včetně kamer napájených s pomocí PoE.
IEEE 802.3af standard obsažený v FTP-80x využívá v kabeláži ethernet napětí 48V SS, to umožňuje použití klasické ethernet UTP kabeláže mezi FTP-80x a s IEEE 802.3af kompatabilním zařízením (PD- Powered Device) nebo PoE spliterem (např. POE-151S-5V / 12V).
Maximální vzdálenost pro použití PoE napájení po ethernet kabelu je do 100m. K rozšíření dosahu ethernet sítě jsou FT-80x vybaveny integrovaným optickým rozhraním. To efektivně umožňuje prodloužit požadovaný dosah připojení k síti, podle modelu konvertoru je možné po optickém spoji realizovat až 15km vzdálené přípojné místo s možností využití PoE.
Technologie kovertoru využívá "store-forward" mechanismus, který by měl aktivně předcházet přenosovým ztrátám s využitím IEEE 802.3x. LFP(Link Fault Pass Through function) funkce dokáže síťového admina upozornit na výpadek zařízení, DIP přepínačem lze funkci alarmu ovládat.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Porty:
1× 10/100Base-TX, RJ-45
1× 100Base-FX, singlemode, SC konektor, dosah 15 km
Soulad s normami: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
PoE standard: IEEE 802.3af, PoE 48V DC, zatížitelnost max. 15,4 W
Podpora přenosu: JumboFrame 1k MAC adres
Podpora OAM: ne
Napájení: z externího adaptéru, 48 V DC/ 0,4 A
Provozní teplota: 0 až 50 °C, vlhkost <90 %
Rozměry: 97 × 70 × 26 mm
Hmotnost: 200 g
Příklad použití:

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Síťové prvky |
|---|---|
| Záruka: | 26 |
| Hmotnost: | 0.88 kg |
| EAN: | 4711213688270 |
| Barva: | černá |
| Délka záruky (měsíce): | 26 |
| Gigabit LAN: | ne |
| Hmotnost (g): | 200 |
| Konverze: | LAN/optika |
| LAN: | ano |
| Management: | ne |
| Napájení zařízení: | externí adaptér |
| Norma: | 802.3af |
| Počet PoE portů: | 1 |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Provedení: | samostatně stojící |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Rozměry: | 97 × 70 × 26 mm |
| Rychlost portů: | 100 Mb/s |
| Rychlost portů – metalická: | 100 Mb/s |
| Rychlost portů – optická: | 100 Mb/s |
| Rychlost pro krátké vedení <300 m: | 100 Mb/s |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| AI překlad: | Přeloženo |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 26 |
| Typ konektoru: | SC |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| LAN: | ano |
| Barva: | černá |
| Norma: | 802.3af |
| Rozměry: | 97 × 70 × 26 mm |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Konverze: | LAN/optika |
| Provedení: | samostatně stojící |
| AI překlad: | Přeloženo |
| Hmotnost (g): | 200 |
| Management: | ne |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Gigabit LAN: | ne |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Typ konektoru: | SC |
| Rychlost portů: | 100 Mb/s |
| Počet PoE portů: | 1 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Napájení zařízení: | externí adaptér |
| Délka záruky (měsíce): | 26 |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Rychlost portů – optická: | 100 Mb/s |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 26 |
| Rychlost portů – metalická: | 100 Mb/s |
| Rychlost pro krátké vedení <300 m: | 100 Mb/s |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
PLANET Technology je taiwanský výrobce síťových a bezpečnostních produktů s více než 30 lety zkušeností. Nabízíme kompletní sortiment značky PLANET – od IP kamer a NVR rekordérů až po PoE switche, průmyslové přepínače a síťové příslušenství. Vše na jednom místě, skladem, za konkurenceschopné ceny.

Celkový přehled konvertorů
