Planet GSW-1601 Switch 16x 10/100/1000, kov, rackmount, fanless
Kód: NAPPNT1053





Související produkty
Detailní popis produktu
PLANET GSW-1601Switch GSW1601 je vybaven 16 porty 10/100/1 000 Mb/s. Přepínací kapacita dosahuje hodnoty až 32 Gbps.
Rackmount 19"/1U, zdroj interní, napájení AC 230 V, bez ventilátorů.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Fyzické vlastnosti:
Porty: 16× RJ-45 10/100/1 000Base-T
Paměť: 8k MAC adres
Propustnost: sběrnice 32 Gbps, provozně 23,8 Mpps (64B)
Podpora přenosu: JumboFrame 10KB
Provedení: rackmount 1U
Napájení: interní zdroj 100–240 V / 50–60 Hz AC, celkový příkon do 8,9 W
Ochrana: bez ochrany
Provozní teplota: 0–50 °C
Rozměry: 440 × 180 × 44 mm
Hmotnost: 1 800 g


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bez správy |
|---|---|
| Záruka: | 38 |
| Hmotnost: | 2.693 kg |
| EAN: | 4711213686269 |
| Barva: | černá |
| Bez ventilátorů (fanless): | ano |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Displej: | ne |
| Gigabit LAN: | ano |
| Hmotnost (g): | 1800 |
| Homologace EN50155: | ne |
| Kapacita sběrnice (Gbps): | 32 |
| LAN: | ano |
| Management: | ne |
| Napájení zařízení: | interní zdroj |
| Podpora Poe: | ne |
| PoE vstup: | ne |
| PoE výstup: | ne |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Použití v interiéru: | ano |
| Provedení: | rack |
| RJ-45 (počet): | 16 |
| Rozměry: | 440 × 180 × 44 mm |
| Rychlost portů: | 1 Gb/s |
| Rychlost směrování (Mpps): | 23,8 |
| Stohovatelnost: | ne |
| Volba záruky 36 měsíců [%]: | 0 |
| Volba záruky 60 měsíců [%]: | 15 |
| Vrstva OSI: | L2 |
| Vstupní napětí (V): | 100 - 240 (AC) |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| LAN: | ano |
| Barva: | černá |
| Displej: | ne |
| Rozměry: | 440 × 180 × 44 mm |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| PoE vstup: | ne |
| Provedení: | rack |
| Hmotnost (g): | 1800 |
| Management: | ne |
| PoE výstup: | ne |
| Vrstva OSI: | L2 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Gigabit LAN: | ano |
| Podpora PoE: | ne |
| RJ-45 (počet): | 16 |
| Rychlost portů: | 1 Gb/s |
| Stohovatelnost: | ne |
| Vstupní napětí (V): | 100 - 240 (AC) |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Napájení zařízení: | interní zdroj |
| Homologace EN50155: | ne |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Použití v interiéru: | ano |
| Kapacita sběrnice (Gbps): | 32 |
| Volba záruky 36 měsíců [%]: | 0 |
| Volba záruky 60 měsíců [%]: | 15 |
| Bez ventilátorů (fanless): | ano |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
| Rychlost směrování (Mpps): | 23,8 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
PLANET Technology je taiwanský výrobce síťových a bezpečnostních produktů s více než 30 lety zkušeností. Nabízíme kompletní sortiment značky PLANET – od IP kamer a NVR rekordérů až po PoE switche, průmyslové přepínače a síťové příslušenství. Vše na jednom místě, skladem, za konkurenceschopné ceny.
