Planet HPOE-2400G v6 PoE+ injektor 802.3at, 24+24 portů, Gigabit, scheduler, výkon až 720W
Kód: NETPLA1111
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
PLANET HPOE-2400G v6; 24portový injektor pro napájení po Ethernetu, 24× RJ-45 (data vstup) + 24× RJ-45 PoE/PoE+ (data + napájení výstup), PoE budget 720 W (max. 36 W/port) , 2× ventilátor s automatickým řízením otáček, napájení AC 100–240 V. Web správ...
Detailní popis produktu
PLANET HPOE-2400G v6
24portový injektor pro napájení po Ethernetu, 24× RJ-45 (data vstup) + 24× RJ-45 PoE/PoE+ (data + napájení výstup), PoE budget 720 W (max. 36 W/port), 2× ventilátor s automatickým řízením otáček, napájení AC 100–240 V.
K dispozici je celkem 24 portů s celkovým výstupním výkonem až 720 W, injektor je průchozí, napájení přidružuje na již stávající Ethernet Cat5/5e/6 vedení.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozhraní: 24× RJ-45, 24× RJ-45 PoE/PoE+, 1× RJ-45 (management)
Celkový napájecí výkon: až 720 W (PoE 802.3af, PoE+ 802.3at)
Zatížitelnost portu: max. 36 W (15,4 W pro 802.3af)
Napájení: interní zdroj AC 100–240 V AC (50/60 Hz, 12 A)
Provozní teplota: 0 až +50 °C
Rozměry: 440 × 300 × 44 mm
Hmotnost: 4,3 kg
Ostatní download
Doplňkové parametry
Kategorie: Síťové prvky
Záruka: 38
Hmotnost: 5.026 kg
EAN: 4711213688188
Barva: modrá
Délka záruky (měsíce): 38
Gigabit LAN: ano
Hmotnost (g): 4300
LAN: ano
Napájení zařízení: interní zdroj
Norma: 802.3af;802.3at
Počet PoE portů: 24
PoE vlastnosti: inteligentní PoE;PD alive;Ping/watchdog;scheduler/plánovač
Použití v exteriéru: ne
Provedení: rack
Provozní teplota max. (°C): 50
Provozní teplota min. (°C): 0
RJ-45 (počet): 48
Rozměry: 440 × 300 × 44 mm
Rychlost portů: 1 Gb/s
Volba záruky 36 měsíců [%]: 0
Volba záruky 60 měsíců [%]: 15
Výrobce: PLANET Technology
AI překlad: Přeloženo
Délka záruky IČO (měsíce): 38
Zboží určeno pro: Commercial - pro profesionální použití
Zpracováno: Schváleno
LAN: ano
Barva: modrá
Norma: 802.3af;802.3at
Rozměry: 440 × 300 × 44 mm