Planet IPOE-171-95W PoE injektor IEEE802.3bt, 95W, DIN, IP30, -40~75°C, 12-48VDC-input
Kód: NETPLA2114
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
PLANET IPOE-171-95W; Průmyslový injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu, standard IEEE 802.3bt PoE++ do příkonu až 95 W , pracuje i na 1/2,5/5Gb propojení. Krytí IP30 , kovová skříň, pracovní teplota -40 až +75 °C , montáž na DIN lištu nebo přímo...
Detailní popis produktu
PLANET IPOE-171-95W
Průmyslový injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu, standard IEEE 802.3bt PoE++ do příkonu až 95 W, pracuje i na 1/2,5/5Gb propojení.
Krytí IP30, kovová skříň, pracovní teplota -40 až +75 °C, montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď, ESD ochrana do 6 kV, přepěťová ochrana do 6 kV, PoE režimy Standard/Legacy/Force, podpora napájení PoH (Power over HD-BASE-T), redundantní napájení DC 12–48 V.
Průmyslový "Power over Ethernet Injector" IEEE 802.3bt s maximální zatížitelností 95 W pro napájení zařízení po Ethernetu. Designovaný pro použití s kamerami PTZ, dotykovými monitory, VoIP aparáty, POS (point of sale), kiosky, PoE osvětlení nebo Wi-Fi přístupovými body.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozhraní: 2× RJ-45 10/100/1G/2.5G/5GBase-T (1× data vstup, 1× PoE (data + napájení))
Celkový napájecí výkon: do 95 W, IEEE 802.3at PoE+, IEEE 802.3bt PoE++
Zatížitelnost portu: až 95 W
Napájení: DC 12–48 V (max. 5 A) redundantní (zdroj není součástí balení)
Provozní teplota: -40 až +75 °C
Rozměry: 135 × 87,8 × 32 mm
Hmotnost: 470 g
Záruka: 60
Hmotnost: 0.608 kg
EAN: 8592457193913
Gigabit LAN: ano
Hmotnost (g): 470
LAN: ano
Napájení zařízení: redundantní
Norma: 802.3af;802.3at;802.3bt
Počet PoE portů: 1
Provedení: DIN lišta
RJ-45 (počet): 2
Rozměry: 135 × 87,8 × 32 mm
Rychlost portů: 1 Gb/s + 2,5 Gb/s + 5 Gb/s
Volba záruky 36 měsíců [%]: 0
Barva: modrá
Norma: 802.3af;802.3at;802.3bt
Rozměry: 135 × 87,8 × 32 mm